Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
maciek12332111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak zrobic screenschota ?? bo klikam prt scr i gdzie ta fota jest teraz ??

0

Zglos komentarz

M
maciek12332111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak zrobic screenshota ?? klikam prt scr i gdzie ta fota teraz jest ??

0

Zglos komentarz

S
Szyna16 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Potem chodzisz w painta i klikasz ctrl+v i potem zapisujesz :)

0

Zglos komentarz

Reklama