Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
giv86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jezeli konkubina była niezła d**a to chłopakowi powinno być wstyd że nie skorzystał a poskarżył... Jeżeli jakiś pasztet z kobity to powinien oskarzyć ojca o znęcanie się psychiczne i fizyczne oraz dowalić coś o pe****lii

0

Zglos komentarz

Reklama