Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
damtyk1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zdeka nie rowno, ta z lewej w czarnej koszulce lamie szyk. A co do szpilek to fakt, bez tego bylo by fajnie.

0

Zglos komentarz

Reklama