Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

jakos odeszla mi ochota na wkladanie dzinsow .

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ale z drugiej strony, choć wiem jak to zabrzmi, często jest też tak, że gdyby nie te dżinsy, to te dzieciaki faktycznie nie miałyby co robić. Inna sprawa, że powinni tam pracować ich rodzice i zarabiać tyle, żeby dzieci nie musiały się dokładać.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

czyli sie rozumiemy :)

0

Zglos komentarz

M
Monotonny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najlepiej jest iść się kształcić na uniwersytet i w ogóle nie mieć pracy?

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

co ma piernik do wiatraka ?

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ja tam jakoś mam, chociaż studia w trakcie. I bynajmniej nie w Tesco ani nie za 1500 na rękę.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

Kochaniutka TS, tym absurdem chcialam wyrazic oburzenie na odwieczny problem, jakim jest wykorzystywanie dzieci do produkcji dywanow,dzinsow itp. Inni zbijaja na nich fortuny,ruinujac je juz we wczesnych latach ich zycia.Zero dziecinstwa i marne grosze, oto to co za to maja. Kto chcialby zeby jego d

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

dziecko musialo pracowac zeby utrzymac siebie a czesto i swoja rodzine. Czy nie wystarczy ze dorosli tego swiata produkuja miliony niepotrzebnych nikomu rzeczy ? Tu nie chodzi o prace na wakacjach,zeby sobie zarobic na np. deskorolke. To ciezka wyniszczajaca harowka dzieciakow z tzw. 3-go swiata.

0

Zglos komentarz

Reklama