Podobne posty
Komentarze
7Moim skromnym zdaniem (MSZ) Pe****lie najlepiej się leczy się ołowiem!!! Zatrucie ołowiem to najlepsze rozwiązanie, "aplikacja" powinna nastąpić wprost do mózgu, średnica tabletki około 9mm!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lekarstwo o którym wspominasz jest jako alternatywa i ukarze się jutro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ołów znacznie lepszym lekarstwem niż cięcie gdyż można zrobić krzywdę w inny sposób (ręce inny sprzęt) a "tabletka" ołowiowa rozwiązuje problem ostatecznie im szybciej się ukaże i będzie stosowana tym lepiej dla społeczeństwa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oczywiście PLUSIK...w pełni popieram!!!....tak samo nalezy rozwiązać celibat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a raczej plebanią:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I w zakrystii by się przydał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuję sekator do przycinania żyw*płotów. Lekarstwo łatwe w transporcie, niedrogie i wielokrotnego użytku. Można nim operować w dowolnym miejscu i nie potrzeba do tego pniaka. Jego skuteczność jest stuprocentowa i długoterminowa:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo wzięli by się pożenili i by pe****lii nie było!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja myślę ze nie bo jak by babe mieli od samego poczatku jak POP-y to by wiedzieli co to szacunek dla bliżnich-napisałam co wiedziałam:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane