Reklama
Reklama

Komentarze

74
Z
zbyszek36 💩 JP 100%
13 lat temu

weź kup se słownik i plastik to cie zrobił

0

Zglos komentarz

K
KarolinaTomek123 💩 JP 100%
13 lat temu

To jest to sama laska można poznać po policzkach,ustach,czole i po szyji. a to co ona ze soba zrobila to jej sprawa.To widocznie macie problem bo nie znacie się na subkulturach i to może wy po tym jak oceniacie osoby po wyglądzie powiniście trawić na wioche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jest to sama laska można poznać po policzkach,ustach,czole i po szyji. a to co ona ze soba zrobila to jej sprawa.To widocznie macie problem bo nie znacie się na subkulturach i to może wy po tym jak oceniacie osoby po wyglądzie powiniście trawić na wioche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

T
terorysta 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tak jebałbym i chyba nie tylko ja

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
13 lat temu

a mi sie podoba bardziej opalona-pasowala by mi do szafy w pokoju.........

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

nadal jest ładna tylko troszkę spalona od solary i kolor włosów ma paskudny

0

Zglos komentarz

S
ScaRLeTT556 🌾 Wieśniak
13 lat temu

powiem szczerze na pierwszym zdjęciu to aż zazdroszczę jej urody ale na drugim, typowa skwara, żal

0

Zglos komentarz

J
janko86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przedtem też była plastik tylko po prawej jest przypieczony plastik;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

nie masz gustu za grosz na 1 zdj ma bardzo subtelny make-up i jest śliczna..na 2 katastrofa

0

Zglos komentarz

X
xmen123 😏 Szyderca
13 lat temu

ładna była ale się z kurwił*

0

Zglos komentarz

D
Djjjonizy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Uwielbiam piękne dziewczyny/kobiety i po prostu nie rozumiem jak można się tak oszpecić..

0

Zglos komentarz

K
klawisz97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zacznijmy kur.. od tego ze to nie ta sama osoba .. -.- .. de**lu zanim zaczniesz dodawac cos to pomysl ..

0

Zglos komentarz

R
rozowa001 🌾 Wieśniak
13 lat temu

po pierwsze na stronie gdzie zdjecie zostalo znalezione artykul mowi o tej samej dziewczynie. wiec sie nie pluj

0

Zglos komentarz

K
KarolinaTomek123 💩 JP 100%
13 lat temu

To jest to sama laska można poznać po policzkach,ustach,czole i po szyji. a to co ona ze soba zrobila to jej sprawa.To widocznie macie problem bo nie znacie się na subkulturach i to może wy po tym jak oceniacie osoby po wyglądzie powiniście trawić na wioche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To jest to sama laska można poznać po policzkach,ustach,czole i po szyji. a to co ona ze soba zrobila to jej sprawa.To widocznie macie problem bo nie znacie się na subkulturach i to może wy po tym jak oceniacie osoby po wyglądzie powiniście trawić na wioche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kujke 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ta sama laska??!! niewiarygodne odkrycie!! -.- do jakiej subkultury Twoim zdaniem ona należy? Boże, widzisz i nie grzmisz...

0

Zglos komentarz

P
pata.m 🌾 Wieśniak
13 lat temu

blachary to subkultura? sorry, ale obrażasz subkultury. szkoda laski, bo ewidentnie wplątała się w środowisko pustaków.

0

Zglos komentarz

T
TheComareq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Opalenizna brzydka, ale wygląda na sympatyczną. Zazwyczaj takie coś można zobaczyć po spojrzeniu. Co nie zmienia faktu, że oszpeciła się.

0

Zglos komentarz

I
itensha 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Więcej opalenizny i bardziej rozjaśnione włosy. Plastik to pojęcie względne i wcale nie musi znaczyć, że jest pusta. Rozmawiałeś z nią? Myślę, że nie. Więc po co od razu najeżdżać? Zazdrość?

0

Zglos komentarz

G
Grzybek18 💩 JP 100%
13 lat temu

TAK WIEM ŁADNA JEST ALE PO CHUK TO JEST NA GŁÓWNEJ?

0

Zglos komentarz

G
Grzybek18 💩 JP 100%
13 lat temu

co za ludzie jak dla mnie MIUNUS bo to juz było!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

Jeden z pierwszych absurdów w mojej /342341,I_jak_tu_nie_wierzyc_w_EFEKT_CIEPLARNIANY

0

Zglos komentarz

S
sweetvergin 💩 JP 100%
13 lat temu

KU**A PO 1. PLASTIK TO JEST ZACHOWANIE A NIE JAK KTOS SIE UBIERA , CZY JAK WYGLADA! PO 2. ONA JEST BARBIE PO 3. TO JEJ SPRAWA JAKI MA STYL I HUJ POWINNO WAS TO OBCHODZIC !!!

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
13 lat temu

A co się niby zmieniło ? Tylko tyle ,że się pomalowała :(

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie jest źle. Na drugim zdjęciu ma po prostu mocny makijaż i jest bardziej opalona.

0

Zglos komentarz

M
myta25081980 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

to jeżeli ktoś ma blond włosy to już musi być plastikiem??!!!!!!!!!!! gruba zła wiocha,chuda zła wiocha,opalona zła wiocha,cycata zła wiocha,płaska zła wiocha,kuuuuuuur www aaaaaa!!!!!! pokaż mi swój ideał albo pokaż mi swoje zdjęcie może ty lepiej pasujesz na wioche ???????

0

Zglos komentarz

T
TheComareq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Odpowiedź jest prosta: Nie ma ideałów... dla niego.

0

Zglos komentarz

K
kocurzyna 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiocha jest to co ladne dziewczyny potrafia z siebie zrobic:/ chcac kreowac sie na doskonala zrobila swoja karykature. Po co ten bulwers? zylka Ci peknie kolezanko :O

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

ku**a ku**a ku**a

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

wygląda ku**a 3 razy lepiej na tym 1 zdjęciu to jak takie niedoje***e kaczątko dziołcha jezusa a na tym 2 już jak rasowa szmatka xD A i niby wiochą jest te 2 zdjęcie wy jestescie tak z**bani ze nawet te 1 byscie wstawili i napisali wiocha

0

Zglos komentarz

M
marchew1234 😏 Szyderca
13 lat temu

Ładna dziewczyna, niepotrzebnie tylko zrobila sobie takie białe włosy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

przeciez na jednym i drugim zdjęciu jest plastikiem, z ta róznią ze na drugi zdjęciu już sie przypala na solarium

0

Zglos komentarz

C
Cadavera 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dziewczyna po lewej stronie autentycznie wygląda ładnie... trudno,Jak się jej tak podoba....

0

Zglos komentarz

D
Diablica_13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niedługo wiocha zejdzie na psy...

0

Zglos komentarz

A
Adzi26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już zeszła

0

Zglos komentarz

E
easY1019 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Po prostu się pomalowała , id**to !

0

Zglos komentarz

M
MandaryynKowa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tragedia co to młodzież potrafi ze sobą zrobić... Ręce opadają.

0

Zglos komentarz

C
Cadavera 🌾 Wieśniak
13 lat temu

'Ręce i piersi opadają ' jak zwykła mówić moja polonistka xD

0

Zglos komentarz

J
jason_head 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wszystko spoko tylko że to dwie różne laski :)

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

żartujesz, prawda? ;)

0

Zglos komentarz

K
kiziamiziaa 💩 JP 100%
13 lat temu

tragedia co sie stalo;d . jednakze na pierwszym zdjeciu wlosy tlenione i tez zabiera to uroku ;(

0

Zglos komentarz

S
sebix95 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ładna była kiedyś teraz to ja pier*****

0

Zglos komentarz

R
Regina1321 🌾 Wieśniak
13 lat temu

NIe była nigdy ładna

0

Zglos komentarz

X
xLoy 🏹 Łowca
13 lat temu

ta sama osoba - zobacz na nos

0

Zglos komentarz

X
xLoy 🏹 Łowca
13 lat temu

i tak przed wyglądała jak plastik ;)

0

Zglos komentarz

D
down99 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a poza tym to są dwie różne osoby :)

0

Zglos komentarz

P
pasikowie 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Możecie mnie zje***, ale "skwarek" wydaje mi się ładniejszy. :)

0

Zglos komentarz

Z
Zzennekk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dla mnie to wg nie podobne.

0

Zglos komentarz

F
franklinking 🌾 Wieśniak
13 lat temu

po prostu wujek zaczął doceniać trud koleżanki i przez to że dostawała więcej kaski starczyło na solarium i rozjaśnienie włosów...

0

Zglos komentarz

B
bloodnemezis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak to zdj po lewej to jest naturalny wygląd Wiec nie wiem gdzie wy widzicie plastik o.O

0

Zglos komentarz

M
Mefiakovsky 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Plastik był,solarki nie było.

0

Zglos komentarz

O
ojrzan 💩 JP 100%
13 lat temu

Dlaczego uważacie, że wcześniej wyglądała jak plastik? Może to jest jej naturalny wygląd? Mam koleżankę, która tak naturalnie wygląda.. i co? Też jest plastik? To nie jej wina..

0

Zglos komentarz

W
whatever91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Łatwo odróżnić włosy farbowane, od naturalnych ;) Na zdjęciu po lewej też są farbowane - wystarczy porównać z kolorem brwi oraz karnacją, jasne włosy zwykle wiążą się z jasną karnacją.

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

straszne, co nie? ;) Bardzo się cieszę że, potrafisz rozróżnić włosy farbowane od naturalnych ale, chyba nie sądzisz że, wszystkie dziewczyny o farbowanych włosach są plastikami?

0

Zglos komentarz

Y
yoox 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czyli była plastikiem, bo przefarbowała włosy?

0

Zglos komentarz

W
whatever91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak, straszne, zwłaszcza, że nigdzie nie napisałam, że ona jest plastikiem :)

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie ale, Twoją odpowiedź można zinterpretować dwuznacznie, dlatego pytam;)

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
13 lat temu

ja tu oprócz sztucznej opalenizny nie widze żadnego plastiku (silikonu)

0

Zglos komentarz

A
aleksam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i niby po solarce lepiej się wygląda wg niektórych.

0

Zglos komentarz

D
dominoant 🌾 Wieśniak
13 lat temu

YYYYY Magia !!!!!!

0

Zglos komentarz

B
bleebleebleee 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to jest ta sama osoba, popatrzcie na brodę -,- ile ja bym dała żeby wyglądać jak ona na 1. zdj... nie rozumiem niektórych dziewczyn, które się tak oszpecają

0

Zglos komentarz

H
Handra 🌾 Wieśniak
13 lat temu

z wiekiem..

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ciemniejsza wersja plastiku

0

Zglos komentarz

L
Liber19 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Była ładniejsza i naturalniejsza:)

0

Zglos komentarz

K
kris17 🌾 Wieśniak
13 lat temu

która to ładna a która plastik ??

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
13 lat temu

A niby która to ta ładniejsza bez plastiku???

0

Zglos komentarz

S
SanchoPL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ALe to nie jest ona. Spójrzcie na kolor oczu. Na jednym niebieskie na drugim brązowe. Ktoś tu oszukuje

0

Zglos komentarz

A
abcde100 🏹 Łowca
13 lat temu

na drugim też ma niebieskie tylko inaczej światło pada, zdjęcie jest ciemniejsze...

0

Zglos komentarz

D
DJ_lubie_wioche 😏 Szyderca
13 lat temu

Na tym drugim ma czubek nosa tak jakby wydłużony. Nie ma dowodu, że to ta sama osoba

0

Zglos komentarz

D
DaRia.dR 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A da się z plastiku przemienić na plastik?

0

Zglos komentarz

N
niunia898989 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Już ją brało pomału :);p

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ona jest z amelinium tego nie pomalujesz. ;].

0

Zglos komentarz

P
Pokedex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ona i tak przedtem byłą plastik

0

Zglos komentarz

I
ituwasmam 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to samo pomyślałam, zanim przeczytałam ten komentarz : )

0

Zglos komentarz

F
fulo1412 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moze sie nawroci jeszcze :D oby

0

Zglos komentarz

B
Big_John 😏 Szyderca
13 lat temu

dokładnie piszesz o plastiku a kur nie zauwazasz ze te zdjecia sa identyczne

0

Zglos komentarz

K
KrzaaaakiSomFajne 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Raczej jak z takiego plastika można przemienić się w skwarę

0

Zglos komentarz

T
Thompsonn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ona teraz mysli ze wyglada idealnie a moim zdaniem efekt jest odwrotny do zamierzonego wczesniej wygladala znacznie lepiej

0

Zglos komentarz

K
kufel1914 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba z plastiku typu ABS na plastik typu PP ;]

0

Zglos komentarz

M
mefiu228 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pokedex < Chyba cie po**bało... Albo jesteś tak głupi albo nie masz wzroku ;| Pozdro

0

Zglos komentarz

B
Bulimkax1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wieśniak Pokedex Ona i tak przedtem byłą plastik / Jakim plastikiem była wcześniej , bo co bo ma blond włosy?

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
13 lat temu

Jaka łada? Mi ani przed, ani po się nie podoba :|

0

Zglos komentarz

B
bachuszef 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na obu wyglada na plastik. Tyle, że na drugim jest to plastik opalony :)

0

Zglos komentarz

K
Kurvinoxxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Hah nie wiem co kobiety widzą na solarium

0

Zglos komentarz

D
daro83r 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wcześniej ładna i słodka, teraz platynowy skwarek...

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
13 lat temu

znaczy co bo sie opalila?

0

Zglos komentarz

N
natinati 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak dla mnie to już wcześniej była plastikiem

0

Zglos komentarz

A
asieqss 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czyli każda ładna dziewczyna jest dla Was plastikiem? ma delikatny makijaż i jest opalona (może była na wakacjach) zazdrościcie jej i tyle.

0

Zglos komentarz

R
rozowa001 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie byla na wakacjach caly artykul pokazuje serie zdjec z jej "przemiany"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

nie byla wtedy plastikiem byla sliczna tylko taka jest mentalnosc kobiet ze nie doceniaja jakie sa piekne naturalnie!!!

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Przedtem też była plastikiem" Skąd taki wniosek? Bo ma długie blond włosy? Czemu nigdy nie uzasadniacie swojej wypowiedzi?

0

Zglos komentarz

A
Alqua 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha,padne. Oba zdjęcia różnią się tylko makijażem(brwi mocniejsze i srebrny cień), reszta to kwestia oświetlenia...

0

Zglos komentarz

K
ktoscos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pierwsze wydanie też dosyć plastikowe :/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To się nazywa naturalne przejście pigmentu włosów na twarz.

0

Zglos komentarz

Reklama