Reklama
Malborskie klimaty z koniem nie tylko szachowym.

Malborskie klimaty z koniem nie tylko szachowym.

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
55

Zglos post

Reklama

Komentarze

45
C
czeslauf 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, że nie nawinęła mi się na mieście xD

0

Zglos komentarz

H
hermann 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Malbork, poznałeś po reklamie z tyłu blaszaka?

0

Zglos komentarz

H
HerrSkorzeny 🏹 Łowca
13 lat temu

Kroniki krzyżackie wspominają o skargach Komturów na rdzewienie zbroi w tych miejscach.

0

Zglos komentarz

E
Erick86 💩 JP 100%
13 lat temu

przecież to nie Malbork...

0

Zglos komentarz

R
Rockman90 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Upodlenia ciąg dalszy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A GDZIE TU NAPISANE ŻE TO MALBORK?..."Malborskie klimaty",czyli średniowieczne z koniem bo dwa są razem z tym szachowym na plakacie.Czy naprawdę dzieci nie rozumiejące przenośni muszą się wypowiadać i którym trzeba wyjaśniać co miało się na myśli opisując absurd?.Pozdrawiam nierozumiejącyc

A GDZIE TU NAPISANE ŻE TO MALBORK?..."Malborskie klimaty",czyli średniowieczne z koniem bo dwa są razem z tym szachowym na plakacie.Czy naprawdę dzieci nie rozumiejące przenośni muszą się wypowiadać i którym trzeba wyjaśniać co miało się na myśli opisując absurd?.Pozdrawiam nierozumiejącyc

0

Zglos komentarz

S
Schabowa_Nimfa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ALE ZAMKNIJ MORDĘ I DO MIECZA

0

Zglos komentarz

T
Thompsonn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najlepsza mine to ma ta pani z tylu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zawiedziona bo jej program wycieczki nie przewidywał takiej atrakcji.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Zbroje poleruje ... moze tam wiecej rdzy sie obstało .. hehehehe

0

Zglos komentarz

S
satellite1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

patrzy czy nie zardzewiał

0

Zglos komentarz

O
ojrzan 💩 JP 100%
13 lat temu

Odrdzewia:D

0

Zglos komentarz

F
frihet 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wielkie halo... miecz ogląda...

0

Zglos komentarz

M
mikiiras 🏹 Łowca
13 lat temu

Jaki kuuuuurva Malbork????????

0

Zglos komentarz

W
wujo1982 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba nowa wersja filmu Wajdy "Członek z żelaza"

0

Zglos komentarz

M
Malenstwo_135 💩 JP 100%
13 lat temu

Przecież widać że zdj robi :DDD

0

Zglos komentarz

Z
Ziomek_Anqul 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To się nazywa klękać do miecza :}

0

Zglos komentarz

M
MadaFakBialasie 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale włosy ma fajnie :D

0

Zglos komentarz

K
karmelitan20 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak ona się do niego dostała :P!?

0

Zglos komentarz

K
kojot9000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Będzie ostra interwencja, zakończona odpędzeniem nachalnej blondyny. A miało być jak w rycerskim raju ;(

0

Zglos komentarz

K
kesters 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Będzie miała co opowiadać z udanej wycieczki :)

0

Zglos komentarz

A
ale-chujnia-pl1 💩 JP 100%
13 lat temu

klękaj do miecza nie wierna...

0

Zglos komentarz

C
Cadavera 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A pan miał taaaki miecz!

0

Zglos komentarz

Z
zeusspol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jesli to jest Malbork to ja chyba nie w tym Malborku mieszkam :/

0

Zglos komentarz

R
rio89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie Malbork tylko Budapeszt, może ta Pani z Malborka :P

0

Zglos komentarz

E
esiu1987 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jezu poleruje mu miecz ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To nie Jezu...choć może i bosko wygląda.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

lepiej niech szykuje pochwę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

...bo miecz zardzewieje.

0

Zglos komentarz

R
RoaringBeast 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I niezawodna mistrzyni drugiego planu znowu w akcji!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To ja z @twojakochanka. Ona lubi ostro i gdy coś trzeszczy.

0

Zglos komentarz

T
Trelefele 💩 JP 100%
13 lat temu

To musiała być blondynka ;]

0

Zglos komentarz

J
Jasiczka 💩 JP 100%
13 lat temu

ciagnij ciagnij mala z polykiem hehhehehe

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Pasowanie na rycerza?

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Konserwacja antykorozyjna

0

Zglos komentarz

A
adiss96 💩 JP 100%
13 lat temu

mi też by mogła to samo zrobić :)

0

Zglos komentarz

S
szybkiszyderca 🏹 Łowca
13 lat temu

Wiocha ok, tylko podpis z d..y bo to nie malbork

0

Zglos komentarz

R
RofTW 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Mam taką samą s**ienkę :)

0

Zglos komentarz

S
13 lat temu

to posraj się dzi*ko !

0

Zglos komentarz

R
RofTW 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Pozdrów mame od wójka 'mam dużą pałę i będę cię rżną Jak pies burą sukę' B-I-A-T-C-H!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Białogłowa i zakuta pała

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

białogłowa z zakutą pałą i rycerz:)

0

Zglos komentarz

M
makowinka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak się nie wie gdzie to jest to się nie podpisuje! BUDAPESZT

0

Zglos komentarz

M
makowinka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaksię nie wie gdzie to jest to się nie opisuje!!!!! BUDAPESZT - przed sklepem z pamiątkami

0

Zglos komentarz

M
marcind5891 😏 Szyderca
13 lat temu

mina pani z tyłu - bezcenna :D

0

Zglos komentarz

A
adasgozd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

1. to nie jest Malbork 2. wiocha z zbroję z elementów z różnych epok... 3. białogłowa i tak nie wie jak się dobrać...

0

Zglos komentarz

N
Nari 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niech kobieta tak nie ciągnie bo się rodzą zadławi.

0

Zglos komentarz

K
kamillo77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

heh gó**o prawda że niby udaje że mu loda robi , poprawia coś przy tej zbroi i ktoś dla draki fotkę z tyłu strzelił i tak wyszło

0

Zglos komentarz

O
oczoplasy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak naprawdę ? ale jesteś spostrzegawczy ... Nigdy bym się nie domyślił

0

Zglos komentarz

K
kamillo77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no zaie&isty jesteś , co do zdjęcia nadal uważam że h@j nie wiocha

0

Zglos komentarz

H
hanys90 🌾 Wieśniak
13 lat temu

do miecza s**o!

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A ja myślę, ze gościowa robi mu zdjęcie, a wszystko jest kwestią perspektywy ;)

0

Zglos komentarz

R
rysiowa32 💩 JP 100%
13 lat temu

Na kolana i do berła s**o!:)

0

Zglos komentarz

S
shadow1690 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jakie zdziwienie tej z prawej.. jakby nigdy blondynki nie widziała :D

0

Zglos komentarz

D
dropdeadx3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Z prawej, powiadasz?

0

Zglos komentarz

Reklama