Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

ja powiem, cała trójka do niczego, ale jezeli miałabym wybierać to wybrałabym tego czarnego, najlepiej ubrany i najlepiej wygląda z całej trójki taki Alvaro

0

Zglos komentarz

C
Chemica 🌾 Wieśniak
13 lat temu

fryzury jak na niemców przystało ... hahaha

0

Zglos komentarz

M
Monotonny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najlepiej jest nosić jeżyka, albo golić głowę na łyso prawda?

0

Zglos komentarz

W
wera888 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Yyyy żaden!

0

Zglos komentarz

Reklama