Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kupa12398765 💩 JP 100%
13 lat temu

słodziak w tym zielonym :)

0

Zglos komentarz

B
boob1990 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahahah nie ma jak to lans na marynarki w ustce !!!

0

Zglos komentarz

S
skate2004 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten z tym irokezem jak wróci do domu po wycieczce to starzy go świętym ogniem spalą

0

Zglos komentarz

Reklama