Reklama
Reklama

Komentarze

3
H
hahahaha94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie kasa a bilety... minus

0

Zglos komentarz

P
pejas1998 🌾 Wieśniak
13 lat temu

HAHAH Teraz do.jebałes nie ma co xD Widać twoją wiedzę i zwrok choć muszę przyznać zdj rozmazane

0

Zglos komentarz

C
cichyharry 💩 JP 100%
13 lat temu

Albo dalej siedzi w gimnazjum :)

0

Zglos komentarz

N
nomyzs666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rysiek, a Ty ciągle trzymasz urazę.

0

Zglos komentarz

Reklama