Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
rock79 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tylko co to za lotnisko i o ile taka droga w Niemczech to wyjątek to u nas jest to reguła. Kumasz różnicę, ciapku?

0

Zglos komentarz

B
BeNi0 🌾 Wieśniak
13 lat temu

u nich jedna droga jak to wgl ich a u nas wszędzie takie a nawet gorsze!

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gó**o chyba wiesz o ich drogach,pojedz i zobacz jak jest faktycznie. Korki na autostradach,czynny jeden pas ruchu,przy ograniczeniu prędkości do 130km/h jadą około 200-stu./aby się przekonać polecam drogę E40,E19,E34,E331-to jest trasa z Belgii do Zgorzelca/

0

Zglos komentarz

T
Thomas1977 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jedna z wielu. Faktem jest, że autostrady i bundeski mają duzo lepsze. Ale wystarczy zjachać i często bywają z gorszym stanie od naszych. A droga na lotnisko powinna inaczej wyglądać

0

Zglos komentarz

T
Thomas1977 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem kierowcą ciężarówki wniemczech, faktycznie gó**o wiem o niemieckich drogach

0

Zglos komentarz

Reklama