Reklama
Reklama

Komentarze

2
U
uncle-benz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mam tez takiego nissana , i tez bym tak parkował w tym durnym kraju ...hehe

0

Zglos komentarz

R
rafciu65 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tak to sobie parkuj u siebie na polu między krowami...

0

Zglos komentarz

S
strzelcowizna 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a gdzie niby maja parkowac, niektorzy z wiochy to wiesniaki ze hej

0

Zglos komentarz

Reklama