Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
biszkopt126 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak wiocha , to znaczy , że się jeszcze dobrze trzyma ! :D

0

Zglos komentarz

K
ktosiek19 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak widać na zdjęciu trzyma się bardzo dobrze ale butelek :D

0

Zglos komentarz

Reklama