Reklama
Reklama

Komentarze

9
J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Dzieciak nie chciał mu pewnie obciągnąć więc go oskarżył .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Księża to ch@je..

0

Zglos komentarz

D
Dyr.RYDZYK 🎖️ Snajper
13 lat temu

Wolałbym ich widzieć bez nich. Obowiązkowa kastracja przy prymicjach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jestem za.. i wypalanie oczu, żeby patrząc nie grzeszyli..

0

Zglos komentarz

D
Dyr.RYDZYK 🎖️ Snajper
13 lat temu

Dał snickersa a później kazał oddać i oskarżył o kradzież, a kto daje i odbiera ten się w piekle poniewiera.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Raczej parówę do polizania dał

0

Zglos komentarz

T
tyson78 🌾 Wieśniak
13 lat temu

każdy ksiądz słusznie oskarżany o pe****lię czy molestowanie powinien się wieszać...

0

Zglos komentarz

B
basman123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wszyscy wiecie najlepiej... Sprawa stara sprzed 5lat a rozprawa trwa

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

trwa trwa....i jeszcze z bogiem potrwa....taki chory kraj....

0

Zglos komentarz

B
basman123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tu się akurat zgadzamy. taka sprawa powinna trwać max 6 miesiący przez wszystkie instancje i byłoby załatwione. ksiądz albo poszedłby do więźnia albo wolno, tak to pożywka od kilku lat dla jakiś fobów co mają tylko nienawiść do Kościoła w głowie

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

trwa trwa....bo kościół ....naciska aby prawda nie wyszła na jaw....a ksiądz jak taki wielki wysłannik samego boga....to powinien się na pierwszej rozprawie przyznać.....a nie lecieć w ch***

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Bosman, faktom nie zaprzeczysz, prokuratura postawiła księdzu zarzut fizycznego i psychicznego znęcania sie nad czwórką dzieci, z czego jedno popełniło samobójstwo, do tego w czasie procesu był dwukrotnie przenoszony di innych parafii, bez powodu? Jest kanalią i jak kanalia powinien skończyć

Bosman, faktom nie zaprzeczysz, prokuratura postawiła księdzu zarzut fizycznego i psychicznego znęcania sie nad czwórką dzieci, z czego jedno popełniło samobójstwo, do tego w czasie procesu był dwukrotnie przenoszony di innych parafii, bez powodu? Jest kanalią i jak kanalia powinien skończyć

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

zatłuczony pod płotem, przez rodziców tych dzieciaków.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kto na litość boską wierzy w oskarżenia faceta we fioletowej s**ience?!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pamiętam to, nawet na wiocha.pl o tym wspominałem. Hłudno jest jakieś 5 km od mojego miasta. Warto dopowiedzieć, że chłopiec ten zawarł również w swym liście oskarżenie o pe****lię. Ten zwyrol, został przeniesiony najpierw do Dynowa, później pod Przemyśl, teraz jest w Iwoniczu. Sprawa umorzona.

Pamiętam to, nawet na wiocha.pl o tym wspominałem. Hłudno jest jakieś 5 km od mojego miasta. Warto dopowiedzieć, że chłopiec ten zawarł również w swym liście oskarżenie o pe****lię. Ten zwyrol, został przeniesiony najpierw do Dynowa, później pod Przemyśl, teraz jest w Iwoniczu. Sprawa umorzona.

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Czyste zło, chciwość, żądza pieniędzy i władzy. To cały kościół i księża.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wpiszcie w YT "Przez księdza popełnił samobójstwo". "Sprawa dla reportera" (TVP) nakręciło reportaż. Tam jest prawie wszystko opisane. Zapomnieli powiedzieć, tylko że w Dynowie pluli na widok tego (tfu!) "księdza" i grożono mu śmiercią (niestety groźby nie zostały spełn

Wpiszcie w YT "Przez księdza popełnił samobójstwo". "Sprawa dla reportera" (TVP) nakręciło reportaż. Tam jest prawie wszystko opisane. Zapomnieli powiedzieć, tylko że w Dynowie pluli na widok tego (tfu!) "księdza" i grożono mu śmiercią (niestety groźby nie zostały spełn

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

W czerwcu 2011 sąd w Lesku wznowił postępowanie, mimo wniosku obrońców o zawieszenie procesu, ten ma być kontynuowany według decyzji sądu w Krośnie. Ale ile by sie proces nie ciągnął, kościół wyrzyga kasę na papugi, że by tylko potwora uznano za ofiarę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie wiedziałem, że wznowili postępowanie. Ale jakoś nie wierzę, by cokolwiek zrobili temu skur***

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Racja, wznowienie procesu, nie oznacza szukania prawdy tylko ponowne zbadanie materiałów dowodowych, a KK zapłaci każde pieniądze za to żeby ich panienka w czarnej kiecce była "niewinna"

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Czarni mają swoje zasługi, brawo, jak nie molestują to dręczą.Wielu już zginęło przez kościół ale zacofanie trwa tak jak tv trwam

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

Zydzi zostali przeniesieni do Izraela....dlaczego nie zrobić tego z księżmi i wysłać ich do Watykanu??!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Coś nie widać głosów oburzenia z powodu absurdu. Czyżby obrońcy kościoła, jeszcze z gimnazjum nie wrócili? Już prawie 16!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

a kto by się oburzał....ludzie przywykli do szarej codzienności.....to dla nich norma....

0

Zglos komentarz

Reklama