Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
littleteapot 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie namawiam do linczu, ale ta Wschowa nie jest aż tak strasznie duża... Proponuję Kodeks Hammurabiego.

0

Zglos komentarz

S
saphe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Skoro wyrzucenie z 2 piętra nie jest okrucieństwem to sędziego, który taki wyrok wydał bardzo chętnie osobiście bym wyrzuciła przez okno. Niech na własnej skórze głąb poczuje jak przyjemnie jest mieć roztrzaskaną czaszkę... Ciemnota i zacofanie naszego wymiaru sprawiedliwości mnie przeraża...

Skoro wyrzucenie z 2 piętra nie jest okrucieństwem to sędziego, który taki wyrok wydał bardzo chętnie osobiście bym wyrzuciła przez okno. Niech na własnej skórze głąb poczuje jak przyjemnie jest mieć roztrzaskaną czaszkę... Ciemnota i zacofanie naszego wymiaru sprawiedliwości mnie przeraża...

0

Zglos komentarz

O
otomin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za kurvv@ kraj patologiczny

0

Zglos komentarz

C
cola13i14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja jestem sąsiadem tego pana. Mieszkam w sąsiednim bloku. Teraz jak patrze na tego bydlaka to żygać mi się chce :/

0

Zglos komentarz

Reklama