Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
druid1976 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie chcę wiedzieć jaki ma tunel w du**e :)

0

Zglos komentarz

M
Monotonny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co on robi jak ma katar? Serio się pytam.

0

Zglos komentarz

O
ogigia89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kompletny de**l! Przykład książkowy. Brak słów kiedy widzi sie takiego id**tę! Bo inaczej nie można nazwać kogos kto oszpeca się w taki sposób.

0

Zglos komentarz

M
malec7824 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekaw jak gosciu wyglada jak ma grype??:D

0

Zglos komentarz

E
extraper 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Prawie jak dzieło Hasiora, nieźle gra mu wiatr zapewne w nozdrzach

0

Zglos komentarz

O
osiniak75 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie cembrowinę.

0

Zglos komentarz

Reklama