Reklama
Reklama

Komentarze

16
M
manekin 🌾 Wieśniak
15 lat temu

od tego koksu tak mu zmalał pindol, że gatki ma na równi z nogami. Mógł sobie jaką skarpetkę tam włożyć do zdjęcia

0

Zglos komentarz

Z
zosienkaaa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

hehe

0

Zglos komentarz

A
Antycep 🌾 Wieśniak
15 lat temu

:DD

0

Zglos komentarz

L
lewka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

fajna opalenizna. taka moda 50/50?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

no ale triceps ma dobry:)

0

Zglos komentarz

W
wicher 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a ja mam na to wyje***e :D tym co mają bekę mogę pokazać d**ę z jednym opalonym pośladkiem, mój komentarz jest równy poziomowi intelektualnemu osoby która zamieściła to zdjęcie, banda sępów która czyha tylko na potknięcie drugiej osoby, ale śmiejcie się, nie rusza mnie to, śmiech to zdrowie ;-)

a ja mam na to wyje***e :D tym co mają bekę mogę pokazać d**ę z jednym opalonym pośladkiem, mój komentarz jest równy poziomowi intelektualnemu osoby która zamieściła to zdjęcie, banda sępów która czyha tylko na potknięcie drugiej osoby, ale śmiejcie się, nie rusza mnie to, śmiech to zdrowie ;-)

0

Zglos komentarz

W
wicher 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a tak szczerze powiedziawszy to ja sam miałem niezła bekę jak zobaczyłem to zdjęcie :) a Ciebie "zosienka" znajde i utopie w przemszy! :D

0

Zglos komentarz

P
pickadoll 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a to on nie umie pokazać tripa bez trzymania się drugą ręką czy liczy, że tak będzie większy?

0

Zglos komentarz

F
FameMonster ⚔️ Jedi
15 lat temu

od pasa w górę ok bez ryja, ale od pasa w dół nie ma niestety nic :)

0

Zglos komentarz

Q
Qnik 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wciąż wpierdalam MegaMa*s ^^

0

Zglos komentarz

W
wienio 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jakiś taki do połowy opalony ...cieć

0

Zglos komentarz

A
andriia 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Eee tam czepiacie się :P Pozdrawiam kolegę z roku!! :)

0

Zglos komentarz

C
CAROLLA92 💩 JP 100%
15 lat temu

Nie wiem co w tym smiesznego... Wypracował sobie zajebiste ciało, to się tym chwali;P Nie dziwie się, bo nie ma sie czego wstydzic;) A to ze opalony 50\50 To akurat zadna nowosc u facetów w latoXD

0

Zglos komentarz

T
Tolek2003 🌾 Wieśniak
15 lat temu

po siłowni moge go zabrać pod prysznic :D

0

Zglos komentarz

M
mephinx 🌾 Wieśniak
15 lat temu

czepiacie sie jak rzep psiego ogona. na sile probujecie wcisnac zdjecia na wioche. czlen wyrobil sobie fajna rzezbe to sie chwali. zazdrosc was zrzera ?

0

Zglos komentarz

T
TheCrazy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Yay! Jaki seksi! Wylizałbym go od doły do góry

0

Zglos komentarz

S
sagita206 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ładne ciało, ale faktycznie w gatkach coś mało ma :D

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
14 lat temu

apollo dobra stara paka ale michal nie popuscilbym tego. pozdro

0

Zglos komentarz

Z
zg100gr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

miejscowy napinacz

0

Zglos komentarz

Reklama