Reklama
Reklama

Komentarze

9
Z
zachar23 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i kolejny pedzio jest !

0

Zglos komentarz

J
jadwiga1982 😏 Szyderca
15 lat temu

żel tysz jest nawet pianka huhuhu tylko gumy i lakieru brak ;p

0

Zglos komentarz

S
Squal 💩 JP 100%
15 lat temu

Jeszcze syndrom przyklejonej reki ^^

0

Zglos komentarz

A
abadon999 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Homofoby teraz zaatakują ze zdwojoną siłą :D

0

Zglos komentarz

H
hubi1511 🏹 Łowca
15 lat temu

widac ze dba o siebie...a w koncu kazdy ma swój styl...:)

0

Zglos komentarz

N
Noelle568 🌾 Wieśniak
15 lat temu

świeżak :D xD

0

Zglos komentarz

P
pawel15plum 💩 JP 100%
15 lat temu

Jest Gniewkowski Pedzio :D

0

Zglos komentarz

I
ispitonyourgrave 😏 Szyderca
14 lat temu

oo. moje miasto.

0

Zglos komentarz

N
Noname25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest Gniewkowski kozak ;D hah no jestes nie dosc ze grozny to jeszcze wyuzdany ;p ciacho roku haha:D !!!

0

Zglos komentarz

Reklama