Reklama
Reklama

Komentarze

2
C
CountPerun 😏 Szyderca
13 lat temu

Nie rozumiem tych waszych "lajków". Jakbyście popierali tego de**la.

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

Chodzi o to, poprzez łapki w góre ludzie popierają to, że ten neonazista jest kr***nem

0

Zglos komentarz

H
hiszpan1974 💩 JP 100%
13 lat temu

nie widzę wpisów naszych "nazi-id****w" to przecież ich kolega.....

0

Zglos komentarz

Reklama