Reklama
Już nie są nam potrzebne hostessy do promowania bananów

Już nie są nam potrzebne hostessy do promowania bananów

przez grette — 15 lat temu
27

Zglos post

Reklama

Komentarze

27
N
nieuport 🌾 Wieśniak
15 lat temu

szkoda psiaków...chociaż z drugiej strony można bez obaw powiedzieć "Ty s**o" jak się będzie opierdzielać:D

0

Zglos komentarz

T
tomeknaruto 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeden ma taki fajny zaciesz mo**y, jak by cieszył sie że jest bananem :D

0

Zglos komentarz

K
klarus87 💩 JP 100%
14 lat temu

Biedne...

0

Zglos komentarz

B
Booobleecoooood 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wolę hot dogi .;/

0

Zglos komentarz

K
Kamcia89x 💩 JP 100%
15 lat temu

czipi-jamniki

0

Zglos komentarz

M
matsmanpl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

od Kołodzieja ?

0

Zglos komentarz

T
tamquamleorugiens 🌾 Wieśniak
15 lat temu

To widzę taki psi ku klux klan :)

0

Zglos komentarz

M
moniczka1306 🌾 Wieśniak
15 lat temu

biedne psiaki.. właścicielowi brak piątej klepki

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
15 lat temu

i to nie są zwykłe jamniki to są jamniki chiquita

0

Zglos komentarz

W
west 💩 JP 100%
15 lat temu

Jamniki cudne-wsadzcie Tego Palanta w ten zolty garniturek-pozycze wam aparat!

0

Zglos komentarz

K
konieczynka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

biedne pieskii !!

0

Zglos komentarz

S
SzopSzwacz 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Mam nadzieję, że to tylko na chwilę do zdjęcia. Bo te żółte kondomy to nie przepuszczają powietrza i psy się męczą. Ten po prawej już stary jest i daliby mu spokój.

0

Zglos komentarz

C
CZESIO_1_xD 🌾 Wieśniak
15 lat temu

hhaha... Zaraz pójda do bonarki i będą sprzedawane po promocyjnej cenie. Kurde te nie zapomniane czasy, otwarcie bonarki, tanie banany, starsze babcie rzucające się na nie jak poje.... ehhh

0

Zglos komentarz

A
asia9777 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Haha jakie boskie

0

Zglos komentarz

K
korkee 💩 JP 100%
15 lat temu

To nie sa zwykle jamniki , to sa jamniki Chiquitta :D

0

Zglos komentarz

K
katarinaaa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ludzie są jednak po**bani...

0

Zglos komentarz

Z
zmylek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

biedne psiaczki :(

0

Zglos komentarz

J
Jumbor 💩 JP 100%
15 lat temu

Nie ma wiochy, ale pomysł przeza******y.

0

Zglos komentarz

T
tom_legion 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jeden się cieszy, że dostał taką robotę:)

0

Zglos komentarz

B
BystreOko666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

słodkie mordki... co im przyszło, żeby zarabiać na beznadziejnego właściciela...

0

Zglos komentarz

C
coordinator 💩 JP 100%
15 lat temu

;]

0

Zglos komentarz

S
szympek14 🌾 Wieśniak
15 lat temu

To nie zwykłe banany to Chiquity :D

0

Zglos komentarz

G
grette 🏹 Łowca
15 lat temu

nie kracz! teraz trzeba się rozliczać za psy...właśnie sobie uświadomiłam, że nie uregulowałam płatności;p dzięki za przypomnienie!

0

Zglos komentarz

B
buzerant 😏 Szyderca
15 lat temu

Nie trzeba im płacić i za nie płacić ZUSom i innym USom. Proste.

0

Zglos komentarz

B
bociekopne 🌾 Wieśniak
15 lat temu

no zaje.bałabym babe chyba :/

0

Zglos komentarz

O
Ochotka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

biedne psiaki:(

0

Zglos komentarz

T
15 lat temu

Banany Prutas.

0

Zglos komentarz

Reklama