Reklama
Reklama

Komentarze

45
E
elEseriks 😏 Szyderca
13 lat temu

Kur*a, a kto to jest honey?

0

Zglos komentarz

L
larkikt 🌾 Wieśniak
13 lat temu

c.h.u.j mnie to obchodzi

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

No własnie .. co to jest?? Honey to miód ,a ona do miodu chyba z d**y podobna ..

0

Zglos komentarz

F
Fired 😏 Szyderca
13 lat temu

Kto to kurw* jest honey ?

0

Zglos komentarz

B
buzzzzzzzzzzka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Honey ma swoich fanów, a hejterzy powinni po prostu siedzieć cicho. NIE LUBISZ - NIE CZYTAJ

0

Zglos komentarz

L
lawinia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Hmm.. wydaje mi się jednak, że chyba od tego jest wiocha.

0

Zglos komentarz

M
mckrzysiek007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie widzę tu wiochy. Dziewczyna chce rozreklamować swoją płytę i się jej to udało, bo widzę, że wiele osób pierwszy raz o niej usłyszało.

0

Zglos komentarz

D
deska2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Typowa polska gwiazda, o której nikt nie słyszał ;)

0

Zglos komentarz

B
basman123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A mi zajęło 30sek żeby sprawdzić, że ta piosenkarka (nigdy o niej nie słyszałem) wydała nie jedną ale dwie płyty i to nie byle gdzie tylko w Uniwersal Music. Także co jest wiochą to pozostawiam wam...

0

Zglos komentarz

R
rychard 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Przecież to id****a ze Zgorzelca...Ludzie zapamiętajcie raz na zawsze...Dresy, takie lampucery tam to norma...

0

Zglos komentarz

R
rychard 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ta id****a jest ze Zgorzelca...Ludzie zapamiętajcie raz na zawsze...Dresy, takie lampucery to tam norma!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ja tam słucham kapele z nad Baryczy i jej przebój ks Tadeusz jak Prometeusz :)

0

Zglos komentarz

P
Per4wers 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto kupował Płyty w empiku albo się za jakaś rozglądał ten wie jaki maja tam "porządek"

0

Zglos komentarz

S
stunt2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no wlasnie. kto to kur.. jest????

0

Zglos komentarz

T
Tuszek88 💩 JP 100%
13 lat temu

no i bardzo dobrze zrobiła! dlaczego nie ma zrobić sobie darmowej reklamy? bo jej zazdrościcie? Fakt faktem, nie jest znana tak jak doda, ale na co nam kolejnej rabczewskiej, honey jest skromna, zamiast wypinać tyłek do paparazzich woli promować płytę w empiku i chwała jej za to! Ten kto to tu umieś

no i bardzo dobrze zrobiła! dlaczego nie ma zrobić sobie darmowej reklamy? bo jej zazdrościcie? Fakt faktem, nie jest znana tak jak doda, ale na co nam kolejnej rabczewskiej, honey jest skromna, zamiast wypinać tyłek do paparazzich woli promować płytę w empiku i chwała jej za to! Ten kto to tu umieś

0

Zglos komentarz

C
chochlik0612 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Honey jest skromna? Aha...

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
13 lat temu

dzięki wiocha co drugi sprawdza co to jest na youtube

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie mam pojęcia kim jest ta laska, ale podziwiam pomysłowość i determinację. Ma tupet babeczka :P

0

Zglos komentarz

N
n1imal 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w miejscu abby jest AC/DC

0

Zglos komentarz

N
never_111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Za AC/DC to wpie##ol powinna zebrać!

0

Zglos komentarz

L
loki789 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Empik w Zgorzelcu ? :D

0

Zglos komentarz

L
lubie2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

id****a -.-

0

Zglos komentarz

P
PushPushPush 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale problem.. jakaś honey.

0

Zglos komentarz

L
lewiocha 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja pier... id****a postawiła swoją płytę obok AC/DC !!

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Hahaha, moje słowa w cudzysłowiu.

0

Zglos komentarz

F
flanger66 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest obraza AC/DC The razors Edge!

0

Zglos komentarz

S
Shia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dokładnie. Dokładnie.

0

Zglos komentarz

W
whoarethewarriors 🌾 Wieśniak
13 lat temu

lol nie przeczytałem

0

Zglos komentarz

S
Sosniak50 🌾 Wieśniak
13 lat temu

od zawsze jej nie lubiałem

0

Zglos komentarz

J
jablency 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja ją LUBIAM.

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie lubie jej . nie umie śpiewać i jest nie skromna i tępa.

0

Zglos komentarz

M
Macdrv 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale przyjąć by mogła;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

SLAYER KU*WA!

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a kto to jest Honey? Pierwsze slysze i widze:/ ale juz wiem, ze nie wiele stracilem xD

0

Zglos komentarz

A
agnostictac 😏 Szyderca
13 lat temu

Czy przed abbą nie wiem,hmm na pewno nie powinna stać koło ACDC.

0

Zglos komentarz

A
aayaka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Też się oburzyłam, kiedy to zobaczyłam!

0

Zglos komentarz

M
Marian2103 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tu detektyw Rutkowski zajmę się tą sprawą ...

0

Zglos komentarz

M
manamanam 🏹 Łowca
13 lat temu

Po raz pierwszy w życiu słyszę o jakiejś Honey.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Kolejna celebrytka, która nie wyróżnia się żadnym wielkim talentem wokalnym o inteligencji nie wspominając, a teledyski i wydane płyty ma tylko dzięki plecom.Prawda jest taka, że ludzie z talentem i pomysłem, ale bez znajomości i bogatych, wpływowych rodziców mają znikome szanse na przebicie się.

Kolejna celebrytka, która nie wyróżnia się żadnym wielkim talentem wokalnym o inteligencji nie wspominając, a teledyski i wydane płyty ma tylko dzięki plecom.Prawda jest taka, że ludzie z talentem i pomysłem, ale bez znajomości i bogatych, wpływowych rodziców mają znikome szanse na przebicie się.

0

Zglos komentarz

S
sezamekpokerface 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dokładnie. Zaje*iste kapele i zespoły grają po jakichś ruderach za marne grosze, bo nie mają znajomości, a takie byle co powie tylko "chce być sławna" i voila - mamy "osobistość" znaną głównie z kaleczenia naszych uszu!

0

Zglos komentarz

I
Inattivo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Np. Mateusz Ziółko z pierwszej edycji "Mam Talent" Uważam, że najlepszy męski głos w Polsce jaki słyszałam. Ale cóż, on nie ma bogatego i wpływowego tatusia a "tylko" swój talent..

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Dokładnie.W takich durnych programach typu "Mam Talent" pokazują czasem ludzi, którzy obecnych wywindowanych, na kasie, plecach i wpływowych krewnych, celebrytów w branży muzycznej i nie tylko, kładą na plecy jednym palcem, swoim talentem.Ale tacy ludzie są z góry skazani na porażkę.Nieste

Dokładnie.W takich durnych programach typu "Mam Talent" pokazują czasem ludzi, którzy obecnych wywindowanych, na kasie, plecach i wpływowych krewnych, celebrytów w branży muzycznej i nie tylko, kładą na plecy jednym palcem, swoim talentem.Ale tacy ludzie są z góry skazani na porażkę.Nieste

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

Chyba ma niewiele tych fanów....

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

kolejna pseudo-gwiazdka inteligentna inaczej

0

Zglos komentarz

W
wajnona 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ponowię pytanie - kto to taki i skąd to-to się wzięło?

0

Zglos komentarz

D
damien_omen 💩 JP 100%
13 lat temu

Pachnie z daleka wielkim fake'em !!! Autor ma chyba do kogoś pewne pretensję.

0

Zglos komentarz

T
THexa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Eee... Kim do cholery jest Honey? xD

0

Zglos komentarz

P
pawel1304 😏 Szyderca
13 lat temu

A kogo to w ogóle obchodzi?

0

Zglos komentarz

S
sylwiaimila 🌾 Wieśniak
13 lat temu

za już dawno temu wiedziałam że ona jest taka a byłam na koncercie i ona nie umie śpiewac fałszowała wtedy jak nie wiem

0

Zglos komentarz

A
agxae 🌾 Wieśniak
13 lat temu

'wielka' honey zanim doszła do 'kariery' prowadząc swojego fotobloga pisała, że ma wpływowego ojca, że załatwia jej różne sprawy itp. czytałam to kiedyś z 4-5 lat temu...

0

Zglos komentarz

A
Ajatollach 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kto to jest do cholery?? Wygląda jak mocno niewyspana gimnazjalistka.

0

Zglos komentarz

H
hagen24 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A ona ma swoich fanów ??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kolejna gwiazdka jednego sezonu.

0

Zglos komentarz

P
projszczok 😏 Szyderca
13 lat temu

chciałbym delikatnie zauważyć, że płyta którą przesuwa ta pani to nie ABBA, a ACDC... a tak poza tym: co to jest ta Honey, wyjaśni mi ktoś, bo ja nie ogarniam tego zjawiska...

0

Zglos komentarz

M
MrAder666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

AC/DC jest pod plakietką ABBA ;P

0

Zglos komentarz

O
olka-fasolka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niby racja jest pod plakietką ABBA, ale płyty są ustawiane tak... płyta na półce a pod nią jej nazwa :P I jej płyta stoi POD ABBĄ a nie przed :P

0

Zglos komentarz

Reklama