Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Głodnemu chleb na myśli!

0

Zglos komentarz

D
deelus 🌾 Wieśniak
15 lat temu

mozewsz podac link ndo orginalnego zdjecia?? bylabym bardzo wdzieczna:P

0

Zglos komentarz

M
Macarena99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I niby gdzie tu jakaś wiocha jest?! Bo ja nie widzę tu wiochy. Po prostu beka. A foto jest zaje.biste! :)

0

Zglos komentarz

Reklama