Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nightriders87 ⚔️ Jedi
13 lat temu

Niedługo będziemy płacić za powietrze....

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

W kurortach nadmorskich juz tak jest

0

Zglos komentarz

T
Terra-Nova 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w związku z ocieplaniem się klimatu, możemy spodziewać się wzrostu opłaty klimatycznej!

0

Zglos komentarz

P
Parling 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co z tego... gimbusy i tak w najbliższych wyborach wybiorą tuska i palikmiota. Będzie jeszcze lepiej.

0

Zglos komentarz

M
madmax2o 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kilku talibów w Polsce i połoza kres złodziejstwu!!!

0

Zglos komentarz

D
dejwidk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nawet taliby niechcą tego kraju odwiedzić

0

Zglos komentarz

Reklama