Reklama
Reklama

Komentarze

231
G
godziny24 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Odpowiem ci zmień lekarza

0

Zglos komentarz

H
HakanSzwili ⚔️ Jedi
13 lat temu

obiłbym mu gębe z miłą chęcią , jemu potrzebny jest ostry wpie.dol żeby przestał w końcu nagrywać te swoje filmiki !!

0

Zglos komentarz

H
HakanSzwili ⚔️ Jedi
13 lat temu

a tak w ogóle jest ktoś w stanie policzyć ile razy wymienia w tym filmiku słowo : trolować ?? :D

0

Zglos komentarz

D
darkoniser 🌾 Wieśniak
13 lat temu

podjąłem się wyzwania i doliczyłem 40 do pewnego momentu, potem uszy zaczęły więdnąć :)

0

Zglos komentarz

P
pyzuchna 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale odmiany słowa trol np. trolować też wliczać? Czy wszystko osobno liczyć?

0

Zglos komentarz

M
morita83 😏 Szyderca
13 lat temu

co to za trol??? skąd ten de**l jest???

0

Zglos komentarz

T
timmy20olo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no więc liczyłem ilość niektórych słów które ten głąb "wypowiada" i to przedstawia sie następująco: słowo trol lub trolowac: 29 razy je***e: 11 razy Ku**a 21 razy

0

Zglos komentarz

T
timmy20olo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co było nie tak że komentarz usunięty????

0

Zglos komentarz

B
Burnes 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Piszemy obesrany tłuku

0

Zglos komentarz

A
Arturo8319 🎖️ Snajper
13 lat temu

a se pizd# napisze łobejsrany a tobie chu# do tego

0

Zglos komentarz

P
paffka29 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przestan rapowac d**a niedojebku zaszczany bo spinasz sie jak tasiemiec w odbycie synu diabla i motopompy idz do logopedy

0

Zglos komentarz

M
Mania2226 😏 Szyderca
13 lat temu

Zna go ktoś jak tak to zlejcie go Frajera

0

Zglos komentarz

A
anutka222 🌾 Wieśniak
13 lat temu

trzeba przestać patrzeć oglądać komentować i nasz trol zniknie z sieci bo nie bendzie miał widowni proste

0

Zglos komentarz

I
io69kris 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ty burasie naucz sie mowic c**lu brodaty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

gościu wyciągnij sobie z gęby tą kluskę bo seplenisz jak przedszkolak, a tak wogóle to jesteś megawieśniak z bukakowa

0

Zglos komentarz

S
Szpadelek 😏 Szyderca
13 lat temu

Ludzie-prawie codziennie widze tego niedoroba genetycznego na tym portalu. Nie ma innyc tematów na wiochę-jak chociażby zdjęcia plastików?Nie róbcie mu darmowej reklamy...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Trole je..ne ku..a

0

Zglos komentarz

K
konop444 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale down

0

Zglos komentarz

S
san77 💩 JP 100%
13 lat temu

KTO TO JEST ???? Jednostrzałowy buc który szczeka do kamery !!!!

0

Zglos komentarz

K
kolanoo27 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestes za******y w h...j!!! sam nie wiesz co mowisz...:) jaki z**b...

0

Zglos komentarz

D
Darek_84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niedojebek jest upośledzony i do tego ma bardzo ubogi zasób słów, Zbiera myśli wolniej niż psychicznie chora małpa i ta kluska w gębie

0

Zglos komentarz

S
Skwarek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

proszę o adres tego stworzenia, obiecuję że więcej filmików nie będzie

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

jak kawałek d*** czy cycka jest w absurdzie to zaraz admin wywala albo +18 ładuje...a jak jakiś wieśniak napier*** przekleństwami co drugie słowo to CACY....niech się dzieciaki uczą....w łeb to admin powinien sie stuknąc

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

w opisie nie może być przekleństw...patrz REGULAMIN.."Zamieszczony absurd powinien być opatrzony opisem i komentarzem bez użycia wulgaryzmów!!!! i słów ogólnie uznawanych za obraźliwe. !!!".....ale sam absurd go nie obchodzi!!!!....to jest CZYSTA GŁUPOTA!!!!

0

Zglos komentarz

R
rogalo17 🌾 Wieśniak
13 lat temu

trollem to go stara urodzila...

0

Zglos komentarz

I
ilonams 💩 JP 100%
13 lat temu

29 trolli;D oł jee trolle je.bane;P

0

Zglos komentarz

U
unospin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najczęściej miały to być stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne. Można było wśród nich znaleźć olbrzymy, jak i niewielkiego wzrostu skrzaty (norw. nisse) czy karły (norw. dverg). Niektóre większe trolle ze starości porastały lasem. Trolle mieszkały w trudno dostępnych dla

Najczęściej miały to być stworzenia bardzo stare, brzydkie, złośliwe i mało inteligentne. Można było wśród nich znaleźć olbrzymy, jak i niewielkiego wzrostu skrzaty (norw. nisse) czy karły (norw. dverg). Niektóre większe trolle ze starości porastały lasem. Trolle mieszkały w trudno dostępnych dla

0

Zglos komentarz

K
kilov 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Poszedłem do lustra zobaczyć swoją mordę (bo wczoraj pochlałem) i nie było tak źle. Ale zanim wróciłem troll zmienił wątek....

0

Zglos komentarz

R
Rafie30 💩 JP 100%
13 lat temu

nagrywane tosterem :D jakim moze byc kr***nem uwazajcie "bo to idzie na cały ... wszedzie co bedie " witam wszystkich hejKKerow

0

Zglos komentarz

D
darkoniser 🌾 Wieśniak
13 lat temu

troll, który się zdradza, że trolluje, nie jest już trollem :)

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

Dobry PR. Po tradycyjnym wstepie nastepuje tzw ocieplenie wizerunku.

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

...ale slysze ze i tak jak bumerang wraca do zrodla :)

0

Zglos komentarz

N
norman136136 💩 JP 100%
13 lat temu

masz ryj jak troll wieśniaku masz typową morde do opierdalania lodów mamejo

0

Zglos komentarz

K
KogosTuPonosi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak, tak dzieciaku, zniżaj się do Jego poziomu, a daleko zajdziesz...

0

Zglos komentarz

S
skyliner_87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"przez wszyszkich użytników jutube"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A ja jestem jego osobistym obciągaczem

0

Zglos komentarz

G
gruby600 🌾 Wieśniak
13 lat temu

internet zniszczył psychicznie człowieka

0

Zglos komentarz

P
pawlittooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak by mi od małego tak głośno zegar całą noc w pokoju tykał to pewnie też po***** by mi się w bańce.

0

Zglos komentarz

T
tleniony369 💩 JP 100%
13 lat temu

Najwidoczniej pozazdrościł sławy Testovironowi...

0

Zglos komentarz

Y
yebye 🌾 Wieśniak
13 lat temu

koles poprostu jest poje***y jak lato z radiem :D

0

Zglos komentarz

B
Babe 😏 Szyderca
13 lat temu

MAFIA101989 . fotka . pl

0

Zglos komentarz

A
axel234 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Cymbał odmienił słowo TROL przez wszystkie przypadki hehehe

0

Zglos komentarz

Q
Quiet17 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nawet nie chce mi się liczyć. :D On ma rację po co TROLLOWAĄĆ jak już mamy największego trolla :) ON sam :D

0

Zglos komentarz

A
adrian123422 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wszyscy sie jego pewnie boja na jego osiedlu

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
13 lat temu

Przepraszam, a o jakim on szacunku mówił? Ktoś ma do niego szacunek?

0

Zglos komentarz

B
Bad_B 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeszcze nigdy nie dałem rady obejrzeć jego filmu do końca... po prostu się nie da!! Każdy popełnia jakieś błędy gramatyczne od czasu do czasu ale ten gościu ma chyba z tego doktorat ;)

0

Zglos komentarz

B
barsebol 💩 JP 100%
13 lat temu

powiedzcie mi, kto to jest ? o czym on mówi i co chce ? z zachowania ewidentnie widać, że gość ma problemy z samym sobą, na bank nie ma znajomych, "koledzy" z klasy ciągle go bili a babcia wykorzystywała seksualnie.

0

Zglos komentarz

B
barsebol 💩 JP 100%
13 lat temu

czy jego rodzice widzieli to, co on robi ?

0

Zglos komentarz

M
marazzzz 🏹 Łowca
13 lat temu

co za trol...

0

Zglos komentarz

X
xavius91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zal mi cb

0

Zglos komentarz

X
xavius91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wlasnie ze nie :D chyba płyty nie zmienił :D gorzkie zale :D znalazlem co to trol... te skolo znaczy kto je wymawia to trol :P

0

Zglos komentarz

M
monterr78 😏 Szyderca
13 lat temu

zbierzmy sie w kupe i z@rżnijmy cw@la w d**e:)))

0

Zglos komentarz

B
Bastek87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja wam powiem ze on naprawde jest chory :):):) Bo takiej napinki jeszcze nie widzialem i nie slyszalem :D Gosciu poprostu nie zdaje sobie sprawy ze moze ładnie oberwac.

0

Zglos komentarz

B
borewicz398 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hymm po pierwsze składnia jak turysta z Tanzanii, po drugie w 4 minutowym filmiku uzyc 31 razy słowo trol?? po trzecie pewnei dlugo nie minie jak ktos go obije pod jego blokiem do nieprzytomności

0

Zglos komentarz

N
NocnyBuszowniK 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chciałbym wiedzieć gdzie ten gościu mieszka....-,-

0

Zglos komentarz

K
kowal82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

naprawde jest mi go strasznie żal... trzeba mu pomóc, bo kwestia czasu jest i skonczy jak Lepper

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ewidentnie anaalfabeta...i to określenie "TROLOWAĆ" :)))) Podłapał i błyszczy;) TRAGEDIA!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
mikson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale po cholere wy go oglądacie? im więcej ma wyświetleń tym więcej filmików nagrywa - nie oglądajcie jego filmików! Jak będzie miał 100 wyświetleń to nie będzie miał po co wrzucać tego gó**a...

0

Zglos komentarz

L
lolisawa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

idę się powiesić... "i kto tu jest góro, trole je***e", nie wytrzymam dłużej takiej pustej egzystencji, bo "możecie komuś loda opierdalać teraz", "I DON'T WANT TO LIVE ON THIS PLANET ANY MORE" strollował mnie ostro, bo "na was pier*ole"

0

Zglos komentarz

N
nikola20015 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie ma to jak brac przyklad z nastolatkow i powtarzac jedno i to samo slowo : ''TROLOWAC'' ;D

0

Zglos komentarz

N
nikola20015 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O.O

0

Zglos komentarz

P
pani-emonayn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Żal d**ę ściska - no tak - przynajmniej schudłam (-; to ja na to --> www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4. Pie**olony hejlter - właśnie mam ochotę to zremiksować.

0

Zglos komentarz

P
PIOTR20701 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kozak w necie , pi**a w świecie!

0

Zglos komentarz

C
CockneyLady 🌾 Wieśniak
13 lat temu

-Myślicie , że jesteście górą teraz!? trole je*ane , co teraz nie wiecie co odpowiedzieć , kto inny teraz was troluje ostro i to idzie po całe wszędzie co będzie Hahaha gość co mi humor poprawia :D

0

Zglos komentarz

K
kias 😏 Szyderca
13 lat temu

ON CHYBA WACHA BUDAPREN..

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
13 lat temu

A czasami to nawet moze tez i BUTAPREN :)

0

Zglos komentarz

I
Inspectah 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Większośc z was została z trollowana. Głos jest podłożony, dziwię się, że nikt tego jeszcze nie zauważył ;o

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Głos podłozony?? Chyba ogladales po LYTRZE vodki :D hahahahaha

0

Zglos komentarz

S
smolak3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

od opierdalania loda jest twoja matka. jesli chodzi o trola to wlasnie on cie zrobil w jakis dziwny sposob mu sie udalo splodzic najwiekszego po**ba jakiego widzialem. a szacun masz tylko wtedy jak cie dymaja w d**e w blękitnej ostrydze lubi innym pi****lniku

0

Zglos komentarz

N
NDKoks 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja właśnie policzyłem .. iw różnych deformacjach tego słowa pojawiła się liczba 29 :D Pozdrawiam :D

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem za aborcją!!!

0

Zglos komentarz

G
god_gw 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ziomek ma głos jak po seksie ze swoim facetem. Zresztą brak koszulki o czymś świadczy. Zaciśnij sobie lepiej gardło zanim zaczniesz coś gadać bo głos masz jak zamulony wyru **any w du*e wielbąd.

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
13 lat temu

Kur*a nie mogę :D "I spier*alajcie lepiej bo nikt was nie lubi hej..hejkerzy pier*oleni, trolowe..trolowy kur**!Będziecie teraz remiksować moje filmiki trole je**ne?!" hahahahaha padam kur*a hahahah "Nara frajerzy, pier*oleńcy, nara" hahahaha

0

Zglos komentarz

N
NDKoks 🌾 Wieśniak
13 lat temu

" zobaczcie na swoja modre .. na ten temat " :D

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Siwy!Tu jest jakiś cwaniak!

0

Zglos komentarz

M
marianooo80 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tym rycerzem z łbem zakutym powinni zająć się mundurowi a następnie psychiatrzy. Według mnie ten gostek jest zdolny zrobić komuś krzywdę. Należy coś zrobić zanim dojdzie do tragedii.

0

Zglos komentarz

J
juusttynnkaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

trol trola trolem przegania ;)ten jak sie juz uprze na jakies slowo to koniec

0

Zglos komentarz

P
protek97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za wrogość!!! xd

0

Zglos komentarz

C
chemist94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

je.bać trollów trole jeb.ane (15-20 sek przerwy) trole jeb.ane....

0

Zglos komentarz

A
anemik123 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

W wyjątkowych sytuacjach powinna być dozwolona eutanazja.Gdzies tego tyfusa widziałem w necie.gość jest porąbany.

0

Zglos komentarz

K
kamilek1991 💩 JP 100%
13 lat temu

zrobisz z siebie barana przed Tą Kamerka..

0

Zglos komentarz

D
Dindaa45 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ogólnie koleś ma podobny głos do tego smoka z bajki, Tabaluga bodajże ;) a filmik nagrywany pralką...użytniku Ty.

0

Zglos komentarz

S
skin82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

daj piątaka

0

Zglos komentarz

T
tomi_tomi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nooo ... prawdziwy zniego trolej-bus

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Na miejscu jego ojca bym wolal sie za tapczan spuscic niz miec takiego syna!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Albo ma twardy pysk, albo jeszcze nie dostał :)

0

Zglos komentarz

M
mmaarrccin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale twardziel z niego,,,zwykły pe**ł z kompleksami,,,hehe

0

Zglos komentarz

M
monia653 💩 JP 100%
13 lat temu

"Trole kurrwa, chyba na du**e macie trola, jak sie zes**cie bo chyba chyba w życiu nie macie tego czego mieć" ahahahhaha z krzesełka mało co nie spadłam mamy trola na du**e bo chyba w życiu nie mamy tego czego mieć?? OD 2:55 jest ta fenomenalna wypowiedź.

0

Zglos komentarz

M
maciejdziq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zimą go robili no i bałwan wyszedł!!!

0

Zglos komentarz

K
krzysiekaaaa 💩 JP 100%
13 lat temu

ku**a niech mi da sospiske na trening barków i ogolnie swój plan treningowy bo go roz**bało :D

0

Zglos komentarz

C
13 lat temu

hejter wyzywa hejterówk i mówi o szacunku !!!

0

Zglos komentarz

K
kamil_oko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

trole , trolowac ,trole je***e. Trol, trol ,TROl,TROL !!! Ile mozna

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
13 lat temu

oto skutki wolnego czasu.Do roboty Trolu i te czasowniki poczytaj jak Kolega Ci dobrze radził

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
13 lat temu

Podejrzewam,ze z domu to On nie wychodzi tylko siedzi i troluje i co tam robi...

0

Zglos komentarz

A
Arturo8319 🎖️ Snajper
13 lat temu

MAFIA101989 . fotka . pl profil tego barana

0

Zglos komentarz

T
tomaj1992 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ciekawe czy on wie ze sie wszyscy z niego smieja xD

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
13 lat temu

"Użytnik"? Chyba raczej baranie "użytkownik".

0

Zglos komentarz

S
SpiryT 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jesteś upośledzony gamoniu

0

Zglos komentarz

O
olkamus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oo mój mistrzu ucz mnie j. polskiego!!!! Już nie wspomnę, że płynność wypowiedzi jest genialna!!!

0

Zglos komentarz

E
endriu7910 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O ja je**e ten kr***n jest z Łodzi... Wstyd mi, że ja też...

0

Zglos komentarz

O
Onek84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Naucz się polskiego języka!!! ty jeb..y trolu!!!!! zastanów się co robisz trolu!!!!!! do mamusi cyca opie...lać !!! ( TROLU!!! ) P.S Czy ja się powtarzam???? :D

0

Zglos komentarz

M
monster.haus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

u niego słowo "k*rwa" to przecinek, bogate ma słownictwo nie powiem.. niestety nie obejrzałem do końca filmiku, bo po minucie oglądania miałem chęć "przyje**ć" sam sobie, że oglądam tak durny filmik.

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze mu tamten łysy pocisnął. Ten typ jest jakiś chory na glowe. Czas psychiatryk odwiedzić. On wygląda jak ten z kabaretu ,,ani mru mru'' nie obrażając chłopaków z kabaretu xD.

0

Zglos komentarz

B
bandit.25 🌾 Wieśniak
13 lat temu

c**jogłowy jestes opi*******y!!! Twój stary to KOŃ

0

Zglos komentarz

M
maniek_9975 💩 JP 100%
13 lat temu

O rany ale koles hahaha dzieki "trolowaniu" ma wiekszy szacunek hahahaha. Ha Normalnie strasznie mnie przeraził jaaaa hahahahah

0

Zglos komentarz

L
lolo209 💩 JP 100%
13 lat temu

Kiedyś takeigo typu ludzi nazywaliśmy dziećmi NEO dziś się to nazywa trolowanie. Typ człowieka nie zmienił się tylko nazwa.

0

Zglos komentarz

A
Acia1987 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Trol trol... hehe zastanawia sie dłużej niż mówi po..b pier....ny jak go puszczam to telewizor mi pęka heh

0

Zglos komentarz

F
fliper743 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czuje się tak "z trollowany" że ide po browara, bo nie dowierzam...

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

po obejrzeniu tego czegoś-też kropne browara

0

Zglos komentarz

N
nalej 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Matka Natura Lubi nam płatać figle

0

Zglos komentarz

P
PIOTR20701 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Drogi adminie Dlaczego usuwasz wszystkie moje komentarze. Wiocha schodzi na psy to juz nie to co rok temu :(

0

Zglos komentarz

A
alan99 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za trol jeb...y :)

0

Zglos komentarz

O
ogorafal 🌾 Wieśniak
13 lat temu

" On Trolować" jest dostępny on-line na : http...

0

Zglos komentarz

T
tomasz3e 🌟 Padawan
13 lat temu

takim łomom powinni zakazać korzystania z internetu bo spamuje neta po całosci...gdzie nie wejde to wszedzie jego japa... ciekawe czy wie że jest na wiocha p.

0

Zglos komentarz

F
fufu1998 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kozak w necie ci*a w świecie

0

Zglos komentarz

N
Norek196 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiecie co,żarty żartami fajnie śię pisze ale Chłopu trzeba załatwić dobrego psychiatrę.

0

Zglos komentarz

F
fufu1998 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nauczył się słowo trolować i powtarza

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

w słowniku trol ??? kur..wa jakich on słowników uzywa ?? naczyła sie małpa jednego czy dwóch wyrażeń i stale w kółko powtarza , powiedz mi gosciu Twoja wypowiedz była przed czy po marszczeniu żołędzia ?? :)

0

Zglos komentarz

G
grzeesss 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ma ktoś namiar na tego typa??? Chciałbym mu coś napisać.Tak od serca...

0

Zglos komentarz

Z
zrytosberetos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ode mnie też mu napisz...

0

Zglos komentarz

A
Arystoteles384 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jakiś fan tego (...) testa co ma wadę wymowy ?

0

Zglos komentarz

Z
zrytosberetos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

znienawidziłam słowo "troll".....mój pies tak sie wabi...od jutra wołam "fafik"

0

Zglos komentarz

M
marcin87285 😏 Szyderca
13 lat temu

dobrze ze nagrywa te filmiki bo jest sie z czego posmiac;-)

0

Zglos komentarz

D
dziedzio23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co to za ku**a pe**ł

0

Zglos komentarz

E
eddyson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Je**ć was trolle" a sam trolluje....

0

Zglos komentarz

A
arkadiusz30 💩 JP 100%
13 lat temu

hehehh nie znam większego trola od ciebie

0

Zglos komentarz

E
eddyson 🌾 Wieśniak
13 lat temu

gdzie tworzą się takie ludziska....

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jaki wstyd musi czuć Twój ojciec patrząc jakiego de**la stworzył!!! Nie wiem kim byłeś w poprzednim życiu ale cie teraz nieźle pokarało!Żałosna szmata z Ciebie!

0

Zglos komentarz

M
misio9393 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polacy jednoczmy się !! Ten kto go spotka na ulicy niech mu Jebnie w pysk . Wstyd i hańba dla narodu . takich trzeba tępić

0

Zglos komentarz

S
siara1995 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kr***n

0

Zglos komentarz

T
TomekDaria 😏 Szyderca
13 lat temu

admin trafil na glowna?

0

Zglos komentarz

W
wattieb 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tiger101898 na jutiub, to jego kanał

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

dzięki kolego pooglądamy de**la

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
13 lat temu

Co to qrwa jest jak się pytam ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

najgorsze jest to gdy ktoś, kto nie ma absolutnie nic do powiedzenia.. mówi.

0

Zglos komentarz

O
olcia003 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kto to w ogóle jest?! co on tworzy?!!

0

Zglos komentarz

K
kwiacior1980 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ANALFABETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO ZA TROL

0

Zglos komentarz

P
ProtonqS 🌾 Wieśniak
13 lat temu

... zmiana lekarza wskazana :)

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

tak ten obecny go oszukuje

0

Zglos komentarz

S
shajba099 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie wiem co bierze, ale mogł by sie podzielić ;p

0

Zglos komentarz

R
rusofil4 🏹 Łowca
13 lat temu

Za to wy w bardziej intelektualny sposob nie mogliscie przyczynic sie do dyskusji... Zalosne zal mi was

0

Zglos komentarz

D
dziadek251 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten koleszka jest ladnie poczesany tragedia zal chlopaka robi z siebie de**la i sie jeszcze z tego cieszy dno ;/;/

0

Zglos komentarz

M
Mikos97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

je**ć gościa haker ku**a się znalazł

0

Zglos komentarz

R
renia161 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja to nie wiem co się dzieje z dzisiejszą "starszą młodzieżą" ? Czy ja mam się śmiać , ze robi z siebie zwykłego durnia czy płakać nad jego tępotą? Jest mi go żal.

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
13 lat temu

znowu ten kaciapuk

0

Zglos komentarz

N
Nasser 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Następny wytwór internetu typu gracjan roztocki czy baśka. Każdy sposób na lans jest niezły nawet jak się jest de**lem.

0

Zglos komentarz

P
papus26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niech ktoś go namierzy i mu wpier.... albo poda mi jego adres bo szkoda chłopa żeby sie tak męczył.

0

Zglos komentarz

M
MinorumGentium 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Intelektualna nędza.

0

Zglos komentarz

A
agaga_21 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jeden wart drugiego. żałosne. i każdy z nich myśli, że jest fajny :)

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pustaku .. nudny jestes TROLU !!! przyjemnosc wielka nam sprawisz jak .... zamkniesz w koncu swoj pysk !

0

Zglos komentarz

B
becauseIwant 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Zobaczcie na swoją mo**y...na ten temat"

0

Zglos komentarz

A
adolf206 😏 Szyderca
13 lat temu

jego niepelnosprytnosc to jest SZOK:):):):)):)niech zmieni dealera albo bierze polowe bo nie wiem czy jeszcze znajda lekarstwo:)

0

Zglos komentarz

S
Szymas1968 🏹 Łowca
13 lat temu

troOLE TO TY MASZ NA MO****E MATOLE!!

0

Zglos komentarz

K
kamil798 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Syn testovirona tylko pierd...lniety w inna strone.

0

Zglos komentarz

C
chicken12 💩 JP 100%
13 lat temu

ja się pytam KTO TO JEST???? O CZYM ON GADA?? WTFAAAAAAAAAAAAAAAAK???

0

Zglos komentarz

D
Dannokko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

TROL ( czytaj - TVHejter) - Osobnik charakteryzujący się ubogim wachlarzem słownictwa. " i co, i co, je***e , je**ć, d**a, hyyyy, jutjub, gówce, lepij nie mówić, wyje***e itp."

0

Zglos komentarz

Z
zeus1948 🌾 Wieśniak
13 lat temu

K.......orwa mac....de**l na maksa..jak bym go spotkał nie wiem nie wiem co bym mu zrobił..ale jedno jest pewne by sobie pocierpiał troche..napewno bym go tak szybko nie wypuscił

0

Zglos komentarz

M
Mariusz_B 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Poświeciłem te 4:22 z mojego życia i policzyłem.Uzył 29 razy słowa "troll" i jego odmian.

0

Zglos komentarz

L
Lisjon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dla mnie to zwykly psi wytrysk z Ciebie!!!

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

cierpi na rzadką dolegliwość- syndrom niedopchnięcia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ZA PRAWDE POWIADAM WAM NIE WIEM CO ODPOWIEDZIEC!!! JESLI KOLEGE SPOTKAM TO TO POMSZCZE CALEGO INTERNETA

0

Zglos komentarz

W
wiking1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

żuć się w gó**o ,,, pomaga ,,, podobno

0

Zglos komentarz

R
robens9 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Już nie mogę patrzeć na jego mordę i słuchać składni zdań i powtarzania się, dajcie mi jego adres bo mam go dość

0

Zglos komentarz

A
ado1986 🌾 Wieśniak
13 lat temu

że jeszcze nikt mu mo**y nie obił

0

Zglos komentarz

K
karolcis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ewolucja albo nie????

0

Zglos komentarz

K
karolcis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

32 trole tylko na jednego trola rierdole powiedział

0

Zglos komentarz

H
Hexe26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Brawo dla kolegi co utarl nosa temu wiejskemu trollowi.Jest on najbardziej glupim czlowiekiem-ten troll oczywiscie.RZygac sie chce jak slucha sie tego trolla

0

Zglos komentarz

R
robsen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

..."i to idzie po całych, wszędzie co będzie..."(1:47). Ten gość kidyś przejdzie do historii języka polskiego.

0

Zglos komentarz

P
piomi1988 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest kwestia czasu.Wystarczy jeden dobry informatyk i kolesia namierzy, coś podobnego jak "Pobieraczek " odnajdywał ludzi i wysyłał do nich te śmieszne pozwy. He i okaże się jaki bohater z niego jest.

0

Zglos komentarz

H
HakanSzwili ⚔️ Jedi
13 lat temu

ale widzę że admini tej strony zrobili z niego gwaizde wystwaiając jego filmiki cały czas na główną

0

Zglos komentarz

K
karola3010 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mo**a psie,bo łańcuch skrócę....

0

Zglos komentarz

K
karola3010 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mo**a psie, bo łańcuch skrócę...

0

Zglos komentarz

M
myszjustfornow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahaha jaki frajer zalosny :) analfabeta poje***y

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

co za ku**a pe**l ile mozna uzywac tego samego slowa a sam w sumie wyglada jak TROLLLL

0

Zglos komentarz

M
misiek2004 😏 Szyderca
13 lat temu

Czy ten chłopaczek nagrał kiedykolwiek coś innego niż bluzganie na innych użytkowników youtube?

0

Zglos komentarz

P
przemo2566 💩 JP 100%
13 lat temu

ty jestes polski popi****lencem ,lecz sie de**lu...

0

Zglos komentarz

P
przemo2566 💩 JP 100%
13 lat temu

Ty ku**a wiejski degeneracie wez sie ogarnij i idz do dobrego specjalisty od głowy bo nie masz mózgu ....

0

Zglos komentarz

G
Gandziarz123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Boze widzisz i nie grzmisz , co za de**l hahahaha

0

Zglos komentarz

E
enteropen513 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zmień płytę, bo rdzewiejesz ; ))

0

Zglos komentarz

Z
ziomal81 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A jego biedna matka w pokoju obok modli sie do BOGA i pyta dlaczego,dlaczego...

0

Zglos komentarz

F
foxypawsy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jakie Trolle ?? Swamp Trolle, Frost Trolle, Trolle. Zdecyduj się.

0

Zglos komentarz

T
toudi73 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie podżegam do nienawiści i do bicia ułomnych ale czy ktoś mu wreszcie połamie jadaczkę żeby zamilkł i nie robił kapy polakom ??

0

Zglos komentarz

F
funia261 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czy w tym kraju nie ma takich paragrafu?

0

Zglos komentarz

J
Janik8888 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobry jest :DDD Trolowac wszystkich o.O ;D Trzeba umiec trolowac xD

0

Zglos komentarz

J
jahe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie no, to już nie jest nawet teatralne.

0

Zglos komentarz

K
kujew123 💩 JP 100%
13 lat temu

PI****L SIE C**JU ZAJE***Y IC GWALCIC SWOJĄ MATKE MOZE DOJDZIESZ DO KONCA JESLI MASZ TAKIEGO DLUGIEGO :D

0

Zglos komentarz

J
jahe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Uwielbiam ten psychodeliczny zegar w tle, brrr.....

0

Zglos komentarz

B
bogocbogoc 💩 JP 100%
13 lat temu

łooo ku**a haha widze ze matka natura wypuscila na swiat jebnietego trola haha ale fajny z**b hihi

0

Zglos komentarz

B
bogocbogoc 💩 JP 100%
13 lat temu

kto chce ze mna stworzyc z tego trola piosenke trole je***e umcy umcy umcy :D:D jestem hakerem umcy umcy umcy :D:D

0

Zglos komentarz

M
mateuszhonysz26 💩 JP 100%
13 lat temu

Co za po**baniec

0

Zglos komentarz

K
Kostrzyn2012 💩 JP 100%
13 lat temu

hej kolego :) powiedz mi tylko skąd jesteś wrzucę filmik na youtube jak się spotkamy jak Cię troluję ? co ? :))) Twoja MAMUSIA KOCHANA CIĄGŁA NIEMCOM DRUTY :))

0

Zglos komentarz

T
tomaszek357 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki zje***y gosciu

0

Zglos komentarz

C
Celka123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niech w kamere lepiej zainwestuje,a nie pieprzy o trollach ..

0

Zglos komentarz

L
lukasz2331 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sam jesteś trolem jak bym był koło ciebie to byś leżał i kwiczał frajerze

0

Zglos komentarz

N
niewieeem111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

powiedzial slowo TROL 27 razy ;o

0

Zglos komentarz

K
KarolinaPL15 🌾 Wieśniak
13 lat temu

słowo TROLL powiedział to ok. 29 razy. No hejkerzy xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

co za palant

0

Zglos komentarz

G
grislyangel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

on jest glupszy od chorej psychicznie malpy :)

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

ktoś diss dał na CYFRONOMICON

0

Zglos komentarz

C
13 lat temu

na miejscu jego ojca wyjebał bym mu komputer przez okno XD

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

Wytłumaczy mi ktoś zamiast zbędnie minusować co to jest "trol" i co to jest "gimbus"? Bo za chooya nie wiem ;P

0

Zglos komentarz

L
llusiaa1234 💩 JP 100%
13 lat temu

ej kolo chyba sam nie wie co to znaczy trollowanie ... a pi****li jakieś smenty i próbuje każdego z disować ;/;/

0

Zglos komentarz

K
kylo503 🌾 Wieśniak
13 lat temu

fraj.er!!!!!

0

Zglos komentarz

M
madziulka0221 🌾 Wieśniak
13 lat temu

on chyba nie zna innego slowa jak trolowanie

0

Zglos komentarz

M
madziulka0221 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ej matka wie ze cpiesz?

0

Zglos komentarz

M
madziulka0221 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ej twoja matka wie ze cpiesz ?

0

Zglos komentarz

E
ewenement111 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zal mi tego pajaca

0

Zglos komentarz

Z
zaq999 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czas poprawić oświetlenie, słabo go dzisiaj widać

0

Zglos komentarz

C
casto88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za przeszczep xD

0

Zglos komentarz

S
Sammael83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O co Wam chodzi? Przecież koleś jest genialny. Oglądałem wszystkie jego filmiki na YT i dawno się tak nie uśmiałem. Wie ktoś kiedy będzie występował we Wrocławiu i gdzie mogę dostać bilety?

0

Zglos komentarz

K
Kuja 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"i to idzie po całe wszędzie co będzie" ... ja pierd**e co za kartofel...

0

Zglos komentarz

D
doska1237 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co on ku**a za trolownie robi ...

0

Zglos komentarz

A
Abigail01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zal mi cie czlowieku idz sie leczyc ..no ale z drugiej strony to na ciebie chyba juz za puzno !!!

0

Zglos komentarz

T
trial84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za kiep!

0

Zglos komentarz

S
Szajba19 😏 Szyderca
13 lat temu

lecz się gościu na nogi bo na głowę za późno...

0

Zglos komentarz

W
wuniak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja to sie go boje ....

0

Zglos komentarz

E
Ernan 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zmien dilera TROLU i zaopatrz sie w zasob slow ci-o to

0

Zglos komentarz

P
piotrek06071 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wyjjjjje**cccc sku**ysyna

0

Zglos komentarz

M
marschall201 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten typ ma poprostu swoj swiat ktorego on sam nie rozumie . tak swoja droga to zastanawiam sie czy jak wychodzi z domu to dzieci krzycza to LORD MOSTWANDER szacun , ja bym nie zrobil z siebie takiego de**la nie spojrzal bym ludzią na ulicy

0

Zglos komentarz

K
kol1390 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha co za typ, non stop gada to samo i na dodatek nie wylaźnie ;p haha powinni mu zablokować dostęp do neta, nawet by się do kabaretu nie nadał

0

Zglos komentarz

P
PanNorek85 😏 Szyderca
13 lat temu

wyślijcie mi link do tego filmu.

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie potrafisz kliknąć na ikonę YouTube w prawym dolnym rogu filmiku? -.-

0

Zglos komentarz

B
bolek725 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze ze w grudniu koniec swiata. Nie bede musial kupowac prezentow i zyc ze swiadomoscia ze tacy ludzie istnieja.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

albo mi cos jest albo ja zupelnie nie wiem o co mu chodzi.... masakra......

0

Zglos komentarz

R
Renegacik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahaha ja nie wyrabiam----czy on w ogole wie co pieprzy???skad on bierze towar??hahahaha lol stary nie przestaaj--jestes mistrzem cietej riposty

0

Zglos komentarz

P
Psiapsiolek 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Co, teraz nie wiecie co odpowiedzieć na te filmiki"

0

Zglos komentarz

P
pontoniusz11 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do zakładu specjalnej troski

0

Zglos komentarz

M
michal1806 🌾 Wieśniak
13 lat temu

facet jest uposledzony!!!jego matka jak byla z nim w ciazy to wachala klej i rozpuszczalnik!

0

Zglos komentarz

T
tronko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

koles ma uraz do trolli bo jak byl maly spadl zdywanu na podloge i dlatego ma teraz kurza klate i golebi leb

0

Zglos komentarz

Z
zywypwa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sam koleś wyglada jak troll :D

0

Zglos komentarz

D
damiano093 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ludzie co się dzieję

0

Zglos komentarz

C
cobos18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

...TYM CZASEM W ZAKŁADZIE SPECJALNEJ TROSKI.....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

"teraz ja trolluje was ostro, przez co szacunek mam.. innych użytkowników jutubije" To tak wiele wniosło w moje życie, dziękuję , że mogłam to obejrzeć. Czuję się teraz lepszym człowiekiem.

0

Zglos komentarz

C
cobos18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

WIEDZA BEZUŻYTECZNA Koleś podczas tego nagrania użył 22 razy słowa ,,qurwa'' :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

"wszędzie, co będzie". dżizas.

0

Zglos komentarz

P
peter26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

admin po co go dajesz na wioche jak widze go to nie wiem czy sie mam smiac czy plakac

0

Zglos komentarz

M
Menelix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

trollowany troll ;p

0

Zglos komentarz

M
Menelix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w momencie 1:40 to on chyba sie smieje z samego siebie

0

Zglos komentarz

M
Menelix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

będzie miał trolla na du**e jak go ci "hejterzy" dorwą

0

Zglos komentarz

D
Daras9021 💩 JP 100%
13 lat temu

Jaki typ co on pier***li,Moim zdaniem powinien porozmawiać z dobrym Specialista

0

Zglos komentarz

M
marucco 💩 JP 100%
13 lat temu

29 troli ha ha haaaaaaa!!! frajer aaaaa!!!

0

Zglos komentarz

M
marucco 💩 JP 100%
13 lat temu

"zobaczcie na swoja mo**y,na ten temat"

0

Zglos komentarz

P
pawel19323 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki trol :)

0

Zglos komentarz

S
storkowski 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w morde cie tyle razy zruch#li c**lu ze az uszy ci naciagneli. nie wychodz na zawietrzna bo ci kark skreci.

0

Zglos komentarz

M
Menelix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ruchałbym

0

Zglos komentarz

P
paffka29 🌾 Wieśniak
13 lat temu

najlepsze sa te chwile ciszy jak by koles myslal ze monitor mu odpowie co za ciasny wiesiek haha

0

Zglos komentarz

A
adamina85 🌾 Wieśniak
10 lat temu

mordę ma twoja mama

0

Zglos komentarz

Reklama