Reklama
Reklama

Komentarze

1
B
Borut 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Misiekwwl a co to za zakładka otwarta ? Jak zrobić zrzut ekranu ?:> Jest przycisk PrintScrn

0

Zglos komentarz

Reklama