Reklama
Skatował żonę, bo nie kliknęła Lubię to!

Skatował żonę, bo nie kliknęła Lubię to!

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
28

Zglos post

Reklama

Komentarze

19
K
kasiasz7 😏 Szyderca
13 lat temu

To jest tak głupie, że nie wiem nawet co więcej na ten temat napisać.

0

Zglos komentarz

D
dismalk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wszyscy tepi fanatycy FB i innego go**a - czyli w 90% ludzie zakompleksieni, nie majacy zycia prywatnego i PRAWDZIWYCH znajomych, powinni sie zabic wlasna piescia... Je**c FB i cale to poje***e pseudo spoleczenstwo chore na raka neostrady...

0

Zglos komentarz

B
Bezczelniak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdy przeczytalem "Amerykanin" wszystko stalo sie jasne :)

0

Zglos komentarz

V
VooDoo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dlatego uważam że facebook to ścier*wo, wszystko się teraz kręci wokół tego gó*wna... słabe

0

Zglos komentarz

D
damian92150 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To mi przypomniało pogrzeb Kim Jong Ila, gdzie podobno na dachach byli rozstawieni snajperzy w poszukiwaniu, nie płaczących osób

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Na wszelki wypadek dałem plusa:}

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ciekawe kiedy na wiocha.pl pojawi się opcja "lubię ten absurd" ;)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Wlałbym nie lubię tego usera:}

0

Zglos komentarz

V
VooDoo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przecież już masz opcje "wrzuc na fejsa" to tak jak "lubie ten absurd"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To tak jak z wiadomościami na wiosce na privie typu "masz wpi*rdol jak mi nie dasz plusa".

0

Zglos komentarz

C
cu2recu2re 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No to już przesada! jak żona mogła ni kliknąć że to lubi!? w końcu jak by nie patrzeć to był JEJ MĄŻ

0

Zglos komentarz

V
VOCALISTKA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taak, sama się o to prosiła, skoro nie kliknęła! ;)

0

Zglos komentarz

T
tomusssiak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niedlugo w usa przy rejestracji beda dopisywac ,,uwaga moze doprowadzac do aktow przemocy i facebook nie ponosi za to odpowiedzialnosci:)

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Było.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

Myślałem że chodzi o naszego znajomego z tego portalu a to Ameryka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kogo?

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Kochanie spokojnie,nie badz zlosliwy:D

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Out o którego chodzi ??

0

Zglos komentarz

A
andrzejzpoczty123 😏 Szyderca
13 lat temu

Niektórzy nie mogą żyć bez facebooka. Kiedyś ludzie się spotykali by spędzić miło ze sobą czas, teraz spędzają go na facebooku. Wiadomo, że technika idzie do przodu ale jak widać ludzie przez to głupieją

0

Zglos komentarz

J
jurajska333 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jedni spedzaja czas na fejsie,inni na wiocha.pl poza tym ty tez tu niemalo czasu spedzasz a innych osadzasz

0

Zglos komentarz

J
johno 🏹 Łowca
13 lat temu

Po prostu durni Amerykanie...

0

Zglos komentarz

L
L3chus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A czy jak facet skatuję żonę za przesoloną zupę to wina soli czy faceta??

0

Zglos komentarz

W
wiechu20 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lubie to.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

i tak właśnie nakręca się dzisiejszy świat... jednym słowem głupota goni inna głupotę a jeden id***a podnosi poprzeczkę drugiemu

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

De**l de**la de**lem pogania...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jaki z tego morał? Najlepiej nie mieć ani męża ani fb. Tak dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Właśnie! O sprzęt AGD się dba!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie ma nic gorszego na Świecie jak upodlenie i poniżenie własnej kobiety.

0

Zglos komentarz

Reklama