Reklama
Reklama

Komentarze

6
P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

bardzo ladna z buzi...

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Niestety ten napis już się nie zmieścił, a też chciałem to napisać....

0

Zglos komentarz

I
Isane 😏 Szyderca
13 lat temu

ładna jest, i widocznie się nie krępuje :)

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

dokladnie, ma do siebie dystans...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Gdyby wszyscy byli tacy sami świat byłby nudny. Co z tego, że ma nadwagę? To co ma siedzieć w domu i się nie pokazywać? Jakby to było zdjęcie chudej szkapy to byście się zachwycali. Normalna sympatyczna dziewczyna.

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

kochanie, dzien w ktorym przestane sie z Toba zgadzac bedzie dla mnie koncem swiata...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I vice versa :)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Durny opis,ktos boi sie krytyki i usprawiedliwia w opisie,pokazujac jaki jest tolerancyjny:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja gorszego ryja codziennie na Wiocha.pl pokazuję i jakoś nikt nie narzeka.No, może Tensor nie okazuje zachwytu z tego powodu ale estetą to On nigdy nie był.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Mango szango w pupala bym wykonał

0

Zglos komentarz

Reklama