Reklama
Reklama

Komentarze

23
Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

To jakiś nowy kretyński ruch społeczny dla niezrównoważonych de**li jak te całe gender czy co? Kiedyś już gościła tu na wiosce facetka też z garnkiem na głowie i też w jakimś tramwaju, czy autobusie siedziała jakby nigdy nic.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
12 lat temu

jak na moje oko to autobus...

0

Zglos komentarz

P
12 lat temu

pewno ma obity ryj czy coś w ten deseń i sie boi pokazać xD

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
12 lat temu

Koncert Zaciera i wszystko jasne ...

0

Zglos komentarz

D
DaGaXeR 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ten koleś jest pastafarianinem - ach ten de**lny autor :)

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
12 lat temu

Może pracuje pod przykryciem...

0

Zglos komentarz

B
bod323 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gumowe autobusy, węgierskie ikarusy...

0

Zglos komentarz

M
mateo133 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A co, ma tańczyć? :D

0

Zglos komentarz

J
JohnMilton 😏 Szyderca
12 lat temu

Dobrze, że ten absurd leżał w poczekalni od października 2012 roku, bo przy obecnej nędzy było co dać na główną.

0

Zglos komentarz

T
tyfus777 💩 JP 100%
12 lat temu

Ma zakuty łeb

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
12 lat temu

To nie tramwaj tylko przegubowy Ikarus

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
12 lat temu

ja pier...le-nie ma piosenki o przegubowym Ikarusie:))) posluchaj elektrycznych g*tar moze zalapiesz...

0

Zglos komentarz

N
nacianacia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale w piosence jest: "Siedzi w AUTOBUSIE człowiek z liściem na głowie..."

0

Zglos komentarz

A
Alfonsina 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie ...." Tak to leciało.

0

Zglos komentarz

P
paco1983 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wchodzi dwoch de**li z garnkiem jeden robi zdjecie i wrzucaja na wiocha cała filozofia super smieszne

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
13 lat temu

O garnku w swych rzadkich włosach Nieprędko się dowie Tylko się w okno gapi Tylko sie w okno gapi i nic

0

Zglos komentarz

L
luc-o 😏 Szyderca
12 lat temu

... tylko sie kazdy gapi... tylko sie kazdy gapi i nic !

0

Zglos komentarz

M
majtek5 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a kto idiocie zabroni

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Zakład psychiatryczny.

0

Zglos komentarz

G
gogu95 💩 JP 100%
12 lat temu

to jest czlowiek który wyznaje religie latającego potwora spaghetti ;D

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
12 lat temu

Trzeba bylo zrobic jeszcze z przodu zdjecie,zobaczylibysmy czy ma wyciete oczy.

0

Zglos komentarz

A
Apes85 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może jedzie na koncert "Zaciera". Zwykle kto na ich koncert przyjdzie za garnkiem na głowie ma wejście za free.

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
12 lat temu

Może chciał się ostrzyc na "garnek" i mu utknął, po za tym mi to wygląda na Ikarus-a (autobus) a nie tramwaj.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Bo ja jestem z kuchni.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Chyba go znam

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
12 lat temu

...moze ciagle mu powtarzano, ze ma kapuściany łeb, aż postanowił zrobic bigos...

0

Zglos komentarz

H
HarriOlli 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wsiadł do autobusu człowiek z garnkiem na głowie

0

Zglos komentarz

Reklama