Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
magazynsbd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A czemu hehehe ? Są tacy co nie wiedzą o kogo chodzi !!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Ataknaplacki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Z tobą na czele pewnie...Trzeba przeczekać nawiew gimbazy na pfk i k44 żeby znowu można było posłuchać ich kawałków bez "dziwnego uczucia"...eh.

0

Zglos komentarz

Reklama