Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

w Sosnowcu to w ogóle dzikie rzeczy sie dzieją

0

Zglos komentarz

L
lucky1991 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie mieszkasz tu to nie komentuj.. to że jakas piz*a zepsuła nam reputację to nie znaczy, że co najgorsze to w Sosnowscu (bądź nakgłupsze)..

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

właśnie właśnie....jedna jaskółka wiosny nie czyni...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Proponuje by wladze Sosnowca oddaly ksciolowi takze budynek Centrum PEDOF...yyyy... Pediatrii i sprawa zalatwiona.

0

Zglos komentarz

Reklama