Podobne posty
Komentarze
2Najlepiej to wszystko za darmo rozdajmy, bo na c**j pracowac, EKONOMISTO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No niestety kiedyś była kasa a nie było towaru, dziś jest towar nie ma kasy, a 70% Polaków żyje na kredyt. Tylko że za komuny każdy miał pracę i każde dziecko chociaż miało możliwość wakacji z zakładu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tyle że m.in. za to płacą obecne pokolenia, bo choć każdy kasę miał, to pieniędzy brakowało Państwu Polskiemu, więc żyło na kredyt... (równowaga w przyrodzie musi być).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko że Państwo Polskie za kredyt budowała firmy choć by taki "KGHM" gdzie po upadłości komuny sprzedano dużo dla pracowników ( każdy ponad 200tyś dostał aukcji cena dzisiejsza)a było ich tysiące. I sporo aukcji poszło na giełdę. A zero na dług.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane