Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
13 lat temu

jacy mieszkańcy taki poziom czczenia tak zamyślnego i smutnego święta, warsawieśniacy to ćwierć łby z ambicjami na najlepszych

0

Zglos komentarz

Reklama