Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
mikiiras 🏹 Łowca
13 lat temu

Dałem 'w góre" nie z powodu wieku, ale dla tego że dla mnie palenie samo w sobie jest wiochą.

0

Zglos komentarz

Reklama