Reklama
Reklama

Komentarze

1
L
lordcain 🌾 Wieśniak
13 lat temu

szkoda, ze za moich czasow szkolnych nie bylo face'a...bylo by wesolo łoić po gębie takie kanalie

0

Zglos komentarz

Reklama