Reklama
Reklama

Komentarze

1
O
osiniak75 🌾 Wieśniak
13 lat temu

11.11.12 miałem na nocną zmianę więc wolałem odpocząć niż uciekać przed kulami policji.

0

Zglos komentarz

Reklama