Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
zygusia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powinno być w kategorii "Bardzo smutna wiocha".

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Polska katolicka niestety.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

to nie wiocha tylko biznes jak żaden inny, inwestycja która w nie długim czasie zwróci sie kilkukrotnie. Wiochą jest chodzenie na kolanach i modlenie sie tam.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

popieram w 100%

0

Zglos komentarz

B
BuraczanyPasterz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zgadzam się... oczywiście wiemy komu się zwróci i za czyje pieniądze.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

ważne że nie za moje, a w zasadzie to szkoda że nie za moje. Jak pomyślę o tych tantiemach jakie tam spływają to w totka jest bezsensu grać, szóstka to pikuś

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Rzeszowskie ,,rondo dla pieszych" kosztowało 12;D to dopiero głupota.

0

Zglos komentarz

Reklama