Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
Dr.Druid 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak widze takie dziecko 16 letnie co pozuje tak do zdjecia dałbym + ze wiocha..ale z drugiej strony to nie wiem czy nie przyczyniam sie do rozpowszechniania pe****li.. przeciez czym wiecej + to strona glowna,

0

Zglos komentarz

P
PKTrickz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na portalu społecznościowym ona ma więcej zdjęć tego typu pisząc do tego 'słit' opisy rozumiem można zdjęcia takie sobie robić ale żeby wrzucać je na normalne strony żeby mieć fanów i dużo 'łapek' dla mnie to jest żałosne ale dziękuje za twoją opinię ;)

0

Zglos komentarz

K
KostkaBrukowa1001 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No ale ładna jest.

0

Zglos komentarz

Reklama