Reklama
Reklama

Komentarze

16
K
kasagaz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

6-ty element;)

0

Zglos komentarz

K
kriskamila 🌾 Wieśniak
13 lat temu

LiLuj

0

Zglos komentarz

B
B_t_i 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sexi ździr...

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
13 lat temu

uważaj,ktoś ci wnyke zastawił na podłodze

0

Zglos komentarz

A
Agatkak0 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lilu 2 :)

0

Zglos komentarz

D
desperadosPL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

stary a glupi.szkoda gadac

0

Zglos komentarz

A
ANDRU 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W psychiatryku nie powinni juz mu puszczac piatego elementu :)

0

Zglos komentarz

A
albercik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nawet podobny do LILU

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
13 lat temu

To cosmodysk z mango!!!

0

Zglos komentarz

K
klemusek 🏆 Master
13 lat temu

To kosmodisk z Mango!

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oblech, nie ma na czym oka zawiesić nawet. nie ruchałabym.

0

Zglos komentarz

A
agunia1207 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chodzący sex:)

0

Zglos komentarz

M
machu98 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie wiem dla czego ale on przypomina mi mojego księdza

0

Zglos komentarz

P
Palima88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

cos ala lady gaga tylko wersja hard XD

0

Zglos komentarz

A
adis20082 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tata ? ;O

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

przynajmniej juz wiemy jak zalatwiasz sobie plusy pod beznadziejnymi komentami - ''malarus'' i ''masakra01'' to dwa twoje konta... za zwrocenie uwagi dodales mnie do wrogow z jednego konta a skrytykowalem cie za absurd, ktory dodales z innego...zenada...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

WOJSKO za mlodu chyba go ominelo......

0

Zglos komentarz

Reklama