Reklama
Reklama

Komentarze

31
R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Widać biedna gmina bo pały starą Jettą się wożą i na zakupy do "Biedry" uczęszczają..Czegóż wymagać od biednych prostych ludzi?

0

Zglos komentarz

C
cyberspace 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pustaki i prostaki !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dobry fotomontaż. Brawo!!! -koperta to nie miejsce dla inwalidy ale miejsce WYŁĄCZONE z parkowania. Żeby było miejscem dla inwalidy muszą być spełnione określone warunki: -na kopercie znak poziomy P-24 "miejsce dla pojazdu osoby niepełnosprawnej", -znak pionowy D-18"parking"...

Dobry fotomontaż. Brawo!!! -koperta to nie miejsce dla inwalidy ale miejsce WYŁĄCZONE z parkowania. Żeby było miejscem dla inwalidy muszą być spełnione określone warunki: -na kopercie znak poziomy P-24 "miejsce dla pojazdu osoby niepełnosprawnej", -znak pionowy D-18"parking" lub D-18aparking-miejsce zastrzeżone" wraz z tabliczką T-29, tj.tabliczką informującą o miejscu przeznaczonym dla pojazdu samochodowego uprawnionej osoby niepełnosprawnej o obniżonej sprawności ruchowej. Znak pionowy to taki na słupku ,wstawiający baranie, a nie plakietka na budynku.

0

Zglos komentarz

V
VAG.gruppe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba oprócz Ciebie nikt nie kojarzy znaków T-49 czy D-18 póki go nie zobaczy. Przecież ty się uczysz jak wygląda znak i co oznacza a nie jak się nazywa według kodeksu...

0

Zglos komentarz

R
robertbed 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a może to inwalidzi w radiowozie to parkują na odpowiednim mniejscu

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
13 lat temu

Parkowanie parkowaniem ale radiowóz??? Najlepsze lata ma za sobą.

0

Zglos komentarz

W
wojciech.archacki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oni mogą i ja mogę :D Parkować oczywiście :D

0

Zglos komentarz

S
sebekppp 💩 JP 100%
13 lat temu

Chyba zły opis nie rasa panów tylko rasa psów wielorasowe poskie kundle

0

Zglos komentarz

J
13 lat temu

Jak Cię w ciemnej uliczce dresy pobiją to wiesz gdzie się z płaczem udać, prawda?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dobrze że numer radiowozu jest bo na większości zdjęć odważni autorzy zamazują. BEZPARDONOWY666 żeby życie Cie nie pokarało jak będziesz musiał z zaślinionym warzywem(ojcem, matką, synem lub córką) poginać przez cały parking. PRZEPRASZAM zapomniałem Ty byś ich uśpił jak psa.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
13 lat temu

I po to jest internet - niech wiedzą że ktoś na to patrzy i robi fotki. Może z czasem to coś da.

0

Zglos komentarz

M
marianmarian22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oni są NIEPEŁNOSPRAWNI UMYSŁOWO, a więc mieli prawo zaparkować:)

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Ja tam wolę już policjanta, który może jakiegoś brudnego menela spałuje, niż zaślinione warzywo na skrzypiącym wózku. Na ch*j są w ogóle takie parkingi to nie wiem. Dlaczego to zdrowy ma szukać, a kaleka ma przyjeżdżać na wolne? Mało tym sk*rwysynom, że z naszych podatków doją na renty i zasiłki? Ma...

Ja tam wolę już policjanta, który może jakiegoś brudnego menela spałuje, niż zaślinione warzywo na skrzypiącym wózku. Na ch*j są w ogóle takie parkingi to nie wiem. Dlaczego to zdrowy ma szukać, a kaleka ma przyjeżdżać na wolne? Mało tym sk*rwysynom, że z naszych podatków doją na renty i zasiłki? Mało im podjazdów, specjalnych wejść, podestów i innego g*wna? Jeszcze miejsce przy markecie muszą mieć zarezerwowane?!

0

Zglos komentarz

N
Nemesia 🏹 Łowca
13 lat temu

Dawno takiego auta w policji nie widziałam.

0

Zglos komentarz

W
woliniak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Na miarę sposobu myślenia, innym słowem: menda zawsze pozostanie mendą a cham chamem choćby nie wiem w co się ubrał gdziekolwiek pracował

0

Zglos komentarz

J
jozef.duda.12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Parkowal chyba ten co umie pisac hahahahaha

0

Zglos komentarz

P
polskapl 💩 JP 100%
13 lat temu

Znacie powiedzenie - Zamknij gębę bo ci jebnę - pały je***e nie umią stawiać samochodu

0

Zglos komentarz

G
Gryzon31 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tym paną wolno wszystko w tym kraju nie ma na nich bata

0

Zglos komentarz

B
bobasekk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wolno im, przeciez sa niepelnosprawni umyslowo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

sprzedam rower i trampki

0

Zglos komentarz

S
soha22 💩 JP 100%
13 lat temu

co wolno wojewodzie to tobie .......

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

kupe mi sie chce

0

Zglos komentarz

P
ptaku110 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem autorem tego zdjęcia :). jest to biedronka w Lędzinach na śląsku wystawiłem to zdjęcie ładnych parę lat temu na nk i jak widać co raz w sieci.... nie była to żadna interwencja ani nic z tych rzeczy dzięki za rozpowszechnianie;) mam więcej takich fot z mojego miasta...Pozdrawiam ptaku110

jestem autorem tego zdjęcia :). jest to biedronka w Lędzinach na śląsku wystawiłem to zdjęcie ładnych parę lat temu na nk i jak widać co raz w sieci.... nie była to żadna interwencja ani nic z tych rzeczy dzięki za rozpowszechnianie;) mam więcej takich fot z mojego miasta...Pozdrawiam ptaku110

0

Zglos komentarz

B
Bartek.pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co zaparkowali w miejscu przeznaczonym specjalnie dla nich

0

Zglos komentarz

D
Darden 💩 JP 100%
13 lat temu

zdjecie to chyba z komuny bylo robione, policja juz nie jezdzi polonezami chyba ze to taka wiocha ze tak zacofani sa

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

To jest VW,dałeś ciała.

0

Zglos komentarz

F
facinka ⚔️ Jedi
13 lat temu

a dokładnie to jest VW Vento osiołomie Darden.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

umyslowo niepelnosprawny

0

Zglos komentarz

Q
qqrraa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Policjanci z powiatu Bieruńsko - Lędzińskiego. Biedronka w Lędzinach. Oj tam oj tam sie czepiacie :)

0

Zglos komentarz

T
Tegos01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie jakas akcja :D nalot

0

Zglos komentarz

E
EvilWolf 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niech ktoś spróbuje wystawić im mandat. Jest odważny???

0

Zglos komentarz

G
grim1986 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pracujesz w sklepie za ladą, złapałeś złodzieja, dzwonisz na policję, liczy się czas! Patrzysz, jadą! Super! Aaaaa nie... zaraz... co oni kurna robią? aaa no tak szukają wolnego miejsca na parkingu. Chyba pojadą na strzeżony 5km od mojego sklepu.

0

Zglos komentarz

R
rafalczu 💩 JP 100%
13 lat temu

Test ios iPad

0

Zglos komentarz

P
powaga1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przyjechali do netto aresztować Damiana K. ps. "Kotlet" z mafii pruszkowskiej :)

0

Zglos komentarz

S
szakal855 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A na lewo od radiowozu stoją i czynności służbowe dokonują ale zdjęcie specjalnie tego nie określa bo i po co. Tak bardzo hejt

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

czynności służbowe???....znaczy się po śniadanie poszli??!!!

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Większość absurdów dotyczących "służb" opiera się na kadrowaniu tak aby udowodnić swoją tezę.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

polecam filmik z YT....Policja Sędziszów.....jak sobie chłopaki miejscówkę znaleźli....w czasie pracy....kręcił znajomy

0

Zglos komentarz

M
makrelka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może jakieś włamanie było w sklepie alboco i zastawili parking, żeby nikt nie przeszkadzał! każdy widzi to co chce widzieć;)

0

Zglos komentarz

Reklama