Reklama
Reklama

Komentarze

41
P
pawel13111981 🌾 Wieśniak
13 lat temu

brak slow najlepiej taka matke utopic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
Bonigacek69 💩 JP 100%
13 lat temu

Lepsza taka matka niż żadna

0

Zglos komentarz

E
efrel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mam nadzieje, że jej facet ją bije bo tylko na to zasługuje

0

Zglos komentarz

M
milka862 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Obawiam się, że dziecko jesli jakimś cudem nie wyrwie się z tego domu będzie powielać patologię, w końcu w takich klimatach zostało wychowane. Sama pale i mam dziecko ale nie zdarzyło mi się zapalić w pokoju w którym mała przebywa nawet myję ręce przed podejściem do niej.

0

Zglos komentarz

S
Samwise_Gamgee 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tak śmierdzisz! wychodzenie nic nie daje, więc również jesteś patologią? nawet jak nie paliłaś w ciąży i tak masz zasmolony organizm i dzieciak to wchłaniał w czasie ciąży, więc nie oceniaj innych, a gap sie na siebie, boś nie lepsza

0

Zglos komentarz

A
Arturo8319 🎖️ Snajper
13 lat temu

jebno(ł) bym jej z laćka

0

Zglos komentarz

M
Marisso 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taka zjarana że usta polyliła...

0

Zglos komentarz

P
puszekp 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tak biernie pali więc pomyślała że nie ma różnicy

0

Zglos komentarz

C
cocaine.girl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niektórzy nie powinni mieć dzieci -.-

0

Zglos komentarz

S
swir1234 💩 JP 100%
13 lat temu

gdzie są panie z opieki ,zabierają dzieci matką co naprawdę opiekują się dziećmi tylko warunków nie mają a ta wydra .od razu bym jej zabrała a może ona trawkę mu daje na apetyt i sen.

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

taka matka to nie matka

0

Zglos komentarz

V
vilectro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dziecko się zestresowało, więc mamusia uczy go, jak ten stres rozładowywać. Jedna wielka porażka, brak wyobraźni. Nawet w formie "żartu" jest to po prostu niesmaczne

0

Zglos komentarz

C
catarsis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kiedyś słyszałam że mężczyzni rozwijają się do trzeciego roku życia a potem tylko rosną, teraz już wiem że dotyczy się to też kobiet.

0

Zglos komentarz

E
efrel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mam nadzieje, że jej facet ją bije...

0

Zglos komentarz

M
milorda 😏 Szyderca
13 lat temu

ale że dziecku pomoże jak sie napatrzy jak tatuś wp.ierdol mamusi spuszcza?

0

Zglos komentarz

A
altaya72 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tego peta niech sobie w d**ę wsadzi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zachowanie matki ciężko nazwać wiochą, to za małe słowo, zresztą ją sama ciężko nazwać matką.

0

Zglos komentarz

Z
Zacieszacz155x 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No to już jest kur*wa przesada.. Co za dzbaniara.;/

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
13 lat temu

Patrząc na przechlaną twarz matki można zaryzykować stwierdzenie, że to patologia.

0

Zglos komentarz

W
Wasyl_1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

masz racje

0

Zglos komentarz

C
carmamir 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To chyba jest karalne ? Autor jesli wie kto to, powinien napisac informacje do prokuratory z danymi skad ma zdjecie (profil NK ?), oni juz id**tke znajda jesli to ktos ze znajomych/ona wrzucila... Male dzieci i zwierzeta maja to do siebie ze wymagaja ochrony jesli ktos im wyrzadza krzywde.

0

Zglos komentarz

L
leavemealone 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Idioci ten papieros jest dodany w paincie!!!!!

0

Zglos komentarz

C
cobretta89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

PRZESADA KU**A MAĆ!

0

Zglos komentarz

T
teemo987 💩 JP 100%
13 lat temu

to fotomontaż

0

Zglos komentarz

W
weglowski78 🌾 Wieśniak
13 lat temu

za syf w kuchni też powinna z liścia dostać larwa bez wyobrażni!!

0

Zglos komentarz

A
asia87 💩 JP 100%
13 lat temu

tak normalnie to ja jej bym w pysk dała... bo tego jej tez brakuje ;/

0

Zglos komentarz

J
jackoborys 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ta istota tylko marnuje nasz tlen!! biedne dziecko..ale matki się nie wybiera, a szkoda. podwiązałbym tego pustaka.

0

Zglos komentarz

L
lowkick 🏹 Łowca
13 lat temu

Za samo palenie przy dziecku powinna w czerep wyhaczyć

0

Zglos komentarz

W
waran6 💩 JP 100%
13 lat temu

A wam ten fajek niewyglada na dorysowany w paincie?....

0

Zglos komentarz

U
ulabor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale pierd...lisz.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Jakby moja taki numer wywinęła to za chwile zamiast jednego miałaby w mo****e 2 paczki glutów. Kazałbym jej palić aż by się zrzygała, a potem bym te rzygi zebrał i wsadził jej do mo**y i na zakończenie jeszcze pół paczki glutów. Głupie wyzwolone dzi*ki!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Kolejna tępa stara dzida ,która zamiast mózgu ma szalone pchły w pustej łepetynie.

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
13 lat temu

...a ja pozdrawiam makijażystkę....

0

Zglos komentarz

K
kias 😏 Szyderca
13 lat temu

WIDAC ,ZE MATKA DUZO DOBREGO PRZEKAZE DZIECKU .PEWNIE TEZ TAK JA WYCHOWYWALI.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tak. Tej mamie brakuje wielkiej sztuki i dużej pracy :)

0

Zglos komentarz

A
asia87 💩 JP 100%
13 lat temu

normalnie to ja jej bym dała w pysk...bo tego tez jej brakuje ;/

0

Zglos komentarz

S
smierdziuch 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Po ryju widać że matka jebnięta.

0

Zglos komentarz

D
DONKAMILLOSSSSSS 💩 JP 100%
13 lat temu

MOŻE TO DZIECKO JAK ZOBACZY TO PODZIĘKUJE,ŻE TAK SIĘ NIM OPIEKOWANO.

0

Zglos komentarz

E
ememens14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

poje***a

0

Zglos komentarz

U
ulabor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ID****A!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
aqa123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zajebala bym za to :/

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Widać po warunkach mieszkaniowych że bieda zagląda tej pani w oczy ,ale bieda nie powinna pozbawiać rozumu.

0

Zglos komentarz

S
szydera88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja bym opublikował dane tej pani ciekawe co na to kuratorzy

0

Zglos komentarz

B
bidzio01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no to jest mamusia niech sie dziecko od maleńkości uczy pewnie wino ze smoczkem na butelce dostaje

0

Zglos komentarz

M
mistef35 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale to nie mama , to śc****o , zwykła wywłoka.

0

Zglos komentarz

P
pampalinex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak widać społeczeństwo staje się z biegiem czasu coraz głupsze ;)

0

Zglos komentarz

Reklama