Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
marcin914 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak świętowali kibice z Irlandii wymalowani w barwy Szkockie i ubrani w Szkockie stroje :D? hahaha B R A W O :D Szkoda tylko ze Szkotów u nas nie bylo na Euro :D

0

Zglos komentarz

Reklama