Reklama
Reklama

Komentarze

25
I
Izulka12345 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie blizna po wyrostku tylko tatuaż,widać że jest wytatuowana na rękach,na dekolcie też tatuaż-gwiazdki,dziewczyny robią sobie takie coś na piersiach,podobno to jest w modzie

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

Bełkocik. zaznaj łaski Króla - wyrazisty minus za kom, taki, aż do niebaaaa!

0

Zglos komentarz

W
wrdota 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to bliżej nieokreślone 'coś' na cyckach to zapewne malinki ;]

0

Zglos komentarz

S
sebix26 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja to za karę bym ją od tyłu

0

Zglos komentarz

S
szatanek19 💩 JP 100%
13 lat temu

Zdzira jak tak można przy małym dziecku!!!

0

Zglos komentarz

W
wdowa20.6 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jakiegoś syfa ma na cycach. Ohyda...Przy dziecku nie powinna takich fot robic zeby dziecko nie brało na przyszłosc przykładu z mamusi.

0

Zglos komentarz

A
alex8989 🌾 Wieśniak
13 lat temu

www.oncam.tv/pl/pp/NormalnaPsychopatka

0

Zglos komentarz

P
patsii9744 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przez to, że napisałeś "tego dziecka" myślałam, że chodzi Ci o tę w staniku :>

0

Zglos komentarz

K
kl0sr4j 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i powiedzcie ze byście takiej nie walili ?

0

Zglos komentarz

S
szczepan03 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przesada to te syfy na cyckach

0

Zglos komentarz

M
maselko.lol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czy ona ma na biuscie piegi w wersji BIG ?

0

Zglos komentarz

Z
zlezlooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co ona ma na cyckach ? Brudna jest czy co ? xd

0

Zglos komentarz

C
CzarnyAniol 💩 JP 100%
13 lat temu

Wygląda jakby siniaki miała zamiast tatuaży na dekolcie i na brzuchu.

0

Zglos komentarz

N
natsu20 💩 JP 100%
13 lat temu

Ona- mmmm ale jestem sexy Dziecko- Kasia zobacz mam banana

0

Zglos komentarz

S
smallbizon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale ma syfy piersiach. :P

0

Zglos komentarz

A
aram 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dobrze ze zaznaczyłeś czerwonym kółkiem bo byśmy nie zauważyli

0

Zglos komentarz

N
nicniema 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to jest hula-hop

0

Zglos komentarz

O
olokaloryfer 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to ta z seri "prowadzaj mnie na smyczy"

0

Zglos komentarz

J
juniorsky 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dziękuję! Dziękuję! gdybyś nie zaznaczył/a tego dzieciaka w ramke to bym nie dojrzał! och taki jestem sposzczegafczy.

0

Zglos komentarz

J
J235 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba ma ładną twarz :)

0

Zglos komentarz

A
Asteroth 😏 Szyderca
13 lat temu

Dziecko widac ze nawykle do takich wyskokow siostrzyczki/mamusi(?) i ma to gdzies...

0

Zglos komentarz

K
koniowaty1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Matka, widać, że już drugie w drodze.

0

Zglos komentarz

E
EbenezerX 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kropki wyglądają mi na blizny po gaszonych petach. Nie wiem co jest z tą dziwwczyną ale szczerze, wolę nie wnikać

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

wstydu zero.

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
13 lat temu

ale po paru piwach,coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

0

Zglos komentarz

S
sodoms1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

brzuszek jak mojej tysi

0

Zglos komentarz

D
daiana19 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bo to ku..a jest! kure..wo sie szerzy!!!!

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

a czym tu się zachwycać, blizna po wyrostku, cycki w bliżej nieokreślone "kropki" no cóż ale to nie zmienia faktu zawartego w opisie

0

Zglos komentarz

Reklama