Reklama
Reklama

Komentarze

1
E
Expolde 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dlatego nie chodzę do kościoła, wieżę w boga, jestem chrześcijaninem, ale prawdziwy wierzący wie że bóg jest wszędzie, kościół to tylko budynek.

0

Zglos komentarz

Reklama