Podobne posty
Komentarze
7Zacznijmy od tego ile ona kosztowała...miliony i to kilka (ponad 10), a drewno sprowadzone z jakiegoś dalekiego kraju nie pamiętam już skąd...i po co to...nie lepiej zrobić było zwykłą? a ponoć ma powstać w Rzeszowie jeszcze jedna...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kładka niczemu winna,skrzyżowanie samo w sobie daremne i przez to korki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zrobili kładkę, a na skrzyżowaniu większe zamieszanie jaki kiedyś i co z tego, jak teraz na 'rondzie' koło nowej galerii tabuny ludzi i dalej nie można jechać i dalej korki, o d**ę to rozbić...ŻAL!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
karny ku**s dla Urzędu Miasta za brak sygnalizacji świetlnej na takim skrzyżowaniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane