Szkoda, że na głowie nie ma tak dużo włosów
przez
edek18
— 15 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Wejdźcie wieczorem na kamerki na fotce. On tam jest prawie zawsze ;D
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane