Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
babutin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na premie dla rządu

0

Zglos komentarz

A
arek1985 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wybacz ale to nie jest łatanie dziur, to jestkładzeienowej nawieszchni.

0

Zglos komentarz

D
dip.dop 😏 Szyderca
13 lat temu

chyba kolega nie był w Niemczech

0

Zglos komentarz

Reklama