Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
republikanin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już mnie rozwaliło 30 raz to samo - może dodać nowy dział "wstawiamy 50 razy to samo" Wiocha nad Wiochy

0

Zglos komentarz

D
deadvlad 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

przykro mi, ja tego w poczekalni nie widziałem...

0

Zglos komentarz

M
MaxMaksimow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja sie tylko pytam za kogo bedzie przebrana w tej szopce skoro s**i w stajenie nie bylo.

0

Zglos komentarz

Reklama