Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mydonias 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rozmowa napisana w notatniku kozackie!

0

Zglos komentarz

D
dror54 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rozmowa jest skopiowana z profilu na facebooku. Nie jestem głupi ;p

0

Zglos komentarz

R
radeks22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha napoczątku jest 20:48 a potem 20:42

0

Zglos komentarz

Reklama