Reklama
Reklama

Komentarze

56
S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Bo pieniadze leza na ziemi ,tylko trzeba umiec sie po nie schylic.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wolałbym być tym który je rozrzuca a nie zbiera.

0

Zglos komentarz

I
ikswohceicjow 😏 Szyderca
13 lat temu

Haczykiem jest "Nauczymy Cię jak krok po kroju" tak że prawnie są czyści i niech nikt nie ma pretensji jak jedynie straci

0

Zglos komentarz

M
maxnovak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ukończyłam kurs i po 3 miesiącach zarabiam 8000 zł w domu sprzedając kursy! Perpetuum mobile!

0

Zglos komentarz

K
Keront 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gadać może każdy.Pokaż wyciągi z konta.

0

Zglos komentarz

M
Mayhem666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przecież to jest tylko po to, by namieszać nam w głowach i kraść nam pieniądze...

0

Zglos komentarz

R
rafalzmc 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sory,ale to jest możliwe zarabianie w domu ;] Sam zarabiam w domu i nie powiem ze się nie da. Piszą tu tacy co nigdy nie spróbowali a tylko spamują. pozdro. Niech mi któryś z tych co tu pisze udowodni ze nie da sie zarobić i niech pokaże gdzie próbował.

0

Zglos komentarz

S
sialalalala1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To może Ty udowodnisz nam, że piramidy finansowe nie żerują na ludziach.

0

Zglos komentarz

K
Keront 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gadać może każdy. Pokaż wyciągi z konta.

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
13 lat temu

Najzwyklejsza "piramidka". W tym przypadku w takiej formie jaką widzimy...

0

Zglos komentarz

M
masakra01 🏹 Łowca
13 lat temu

Ktoś odpisuje na takie e-mail'e ??? chyba bezmózgowcy, gimby i idioci którzy nie myślą bo nie mają czym..... to tylko spamy, usuń , kosz i tyle .....

0

Zglos komentarz

P
powaga1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A świstak zawija w sreberka - i się mu powodzi - Wy też spróbujcie :) - To do tych co zapisali się na taki kurs :)

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Wiochą to jest wierzyć w takie pierdoły. Zarabianie na de**lach nie jest wiochą, wiochą jest dawanie zarabiać na sobie poprzez swoją głupotę.

0

Zglos komentarz

A
agentfoxmulder 😏 Szyderca
13 lat temu

Sprawdziłem z ciekawości ile mozna zarobić siedząc w domu i wypełniając ankiety: w jednej firmie od października 2010 do sierpnia 2011 zarobiłem 32zł, w drugiej firmie od października 2010 do dziś uzbierałem 525 punktów (675 punktów to 50zł)

0

Zglos komentarz

A
agentfoxmulder 😏 Szyderca
13 lat temu

W trzeciej firmie uzbierałem od października 2010 do dziś 227 punktów (300 punktów to 30zł), w czwartej przez 11 miesięcy wyszło 10zł, a w piątej przez 11 miesięcy wyszło 7,20zł :)))))))

0

Zglos komentarz

K
Kronchol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wow...musi Ci się chyba bardzo nudzić....

0

Zglos komentarz

A
agentfoxmulder 😏 Szyderca
13 lat temu

:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

aplikuję od razu

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
13 lat temu

Życie to nie bajka a tym co obiecują złote góry chodzi głównie o to by się wzbogacić na naszej naiwności i niewiedzy.

0

Zglos komentarz

G
gylygyly87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

www.oncam.tv/pl/pp/glownygylacz88 tam się szybciej zarabia

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Kiedyś słyszałem, że w Polsce naprawdę dorobić (poza drobnymi wyjątkami) może się KKZ - Krętacz, Kur*a, Złodziej. Im dłużej żyje tym częściej myślę że to może być prawda. I dorobienie się mam na myśli dojście do sporej kasy a nie 6k brutto miesięcznie.

0

Zglos komentarz

Z
Ziomexx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

J
jacek111gt 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do zarobku za wypełnianie ofert polecam mypay.pl a do inwestycji Uinvest. :-)

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
13 lat temu

Klasyczne polowanie na jelenia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I pomyśleć tylko, że większość ludzi musi zapi*rdalać po 8 godzin dziennie, żeby zarobić 1800.

0

Zglos komentarz

S
SzalonyMagazynier 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiocha! Jak znam życie to pewnie poradnik w stylu załóż konto na google, załóż blog, pisz i zarabiaj ;)

0

Zglos komentarz

J
jabol56 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na kimś zarabiać trzeba

0

Zglos komentarz

O
onet12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiocha to ludzie ktorzy licza na latwe pieniadze nie ruszajac sie z domu. jakim glupim trzeba byc zeby w to wierzyc. Gdyby tak bylo to nikt by nie pracowalw biedronce, a w stanach by nie bylo kryzysu. Ktos za darmo rozdaje kase zeby jakis len w domu mogl zarabiac tysiace???

0

Zglos komentarz

H
hujztym997 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jest to tak skonstruowane, że tacy oszusci działają niestety zgodnie z prawem... podobnie jest z chałupnictwem i czasem pośrednictwem pracy

0

Zglos komentarz

I
iwo8nka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ktoś miał pomysł i zarabia;)jeżeli chodzi o uczciwość..w każdej pracy jedni zarabiają a drudzy są wykorzystywani i godzą się pracować za grosze,tylko nie liczni zarabiają tysiące,,,a jak można pomóc biednym???nie stać się jednym z nich.

0

Zglos komentarz

H
hebek02 💩 JP 100%
13 lat temu

witam to akurat wiocha bo zajmuje się testowaniem stron o zarabianiu i wiem ze tu nie zarobimy dużo a na pewno nie tak szybko i łatwo jak piszą jak ktoś che zarobić naprawdę przez neta niech pisze do mnie

0

Zglos komentarz

S
sako77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Buhahaha...

0

Zglos komentarz

K
kuklara 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja chcę zarabiać przez neta:)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

nie wierzę, że są takie pajace jak Ty jeszcze hah ;)

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
13 lat temu

Tysiące polaków siedzi w domu, bo niema pracy albo nie chce.

0

Zglos komentarz

I
iamvip 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"jakiejś" omggg

0

Zglos komentarz

W
wftr 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kurs tańca na rurze

0

Zglos komentarz

V
VOCALISTKA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Akwizytorzy...

0

Zglos komentarz

P
PradziwaWiocha 😏 Szyderca
13 lat temu

Większą wiochą jest to: Aby zostać VIPem lub przedłużyć konto VIP należy wysłać smsa o treści WIOCHA na numer 79966 (koszt smsa to 11,07 zł brutto, 9,00 zł netto - to jest 92 grosze miesięcznie). WSTYD.

0

Zglos komentarz

B
BBKing2007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

poza tym : "krok po KROJU" !!! już widzę JAKOŚĆ kursu :)

0

Zglos komentarz

M
MsMapi99 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie chcieli pisać bezpośrednio, że najpierw kogoś trzeba skroić, żeby później dać zarobić

0

Zglos komentarz

G
gnida0000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To jest ściema w h*j nie wiem jakim trzeba być de**lem żeby się na to nabrać -.-

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

"Nauczymy Cię krok po kroku, jak zarabiać przez internet." Powinno być "Pokażemy Ci krok po kroku jakim jesteś id**tą, że w to wierzysz."

0

Zglos komentarz

S
13 lat temu

Głupich nie sieją, sami się rodzą. Jeśli ktoś jest na tyle głupi i naiwny to mi go nie żal.

0

Zglos komentarz

T
Titta69 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Takie bzdury tak w necie jak i w gazetach powinny byc karane... Z drugiej strony zastanawiam sie czy mozna byc az takim id***a aby w to wierzyc...

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
13 lat temu

mozna- Amber Gold

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tego typu ch**mu jest w sieci cała masa.Pomysłodawców i właścicieli tego typu stronek, nazywam łowcami frajerów.Ci Polacy, którzy siedzą w domu przed kompem i zarabiają, jak to jest w tym ich sloganie, to właśnie oni sami.Ludzkość nigdy nie żyła w czasach kiedy jeden drugiemu podawał złoty środek na...

Tego typu ch**mu jest w sieci cała masa.Pomysłodawców i właścicieli tego typu stronek, nazywam łowcami frajerów.Ci Polacy, którzy siedzą w domu przed kompem i zarabiają, jak to jest w tym ich sloganie, to właśnie oni sami.Ludzkość nigdy nie żyła w czasach kiedy jeden drugiemu podawał złoty środek na

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

życie, na tacy.Słabsi, czy to fizycznie, rozwojowo, cywilizacyjnie, czy tak jak teraz intelektualnie, od zawsze byli dojeni na różne sposoby przez silniejszych.

0

Zglos komentarz

D
dren 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czemu zdjęcia są podpisane Jan F., Kasia P. etc? Czyżby wszyscy już siedzieli? :P

0

Zglos komentarz

T
twarzo 😏 Szyderca
13 lat temu

wiocha to zawierzanie takim stronom i zapisywanie się tam! nie rozumiem, jak można nabierać się na to

0

Zglos komentarz

G
greenhunter 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A w galerii 5ciu Janków - murzynów, 4 Kasie - ch**ki, 2 Jacków - jeden eskimos, drugi z tajwanu oraz Marcin i Katarzyna P. :P

0

Zglos komentarz

P
prezi 😏 Szyderca
13 lat temu

Najlepsze jest to że modyfikując kod strony możemy ten bezwartościowy podręcznik kupić za 1zł :-) Mają cenę zapisaną w hidden buttonie. Tak tylko w ramach ciekawostki

0

Zglos komentarz

G
greentea992 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ludzie ogólnie myślą, że gdzieś w necie jest przycisk, który da im miliardy od tak sobie... Ale cudów nie ma, po prostu trzeba zapier****ć! Jak chcesz coś kupić to rusz dupsko i do roboty!

0

Zglos komentarz

A
Amaymon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wielu pragnie łatwego życia i jest w stanie płacić za to pragnienie przez całe swoje życie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ZARYTE O ZIELONĄ KAMIONKĘ ŻELAZNE LECZ OŁOWIANE ŻELIWNE ĆWIEKI ZE STALI PRZELANE DO OŁOWIANYCH CEWEK PRZEMALOWANE NA MIEDŹ ODDANO DO UŻYTKU WE WSCHODNIOŚLĄSKIM OKRĘGU WOJSKOWYM. POWIEDZMY STANOWCZE NIE! WYZYSKOWI NIEMIECKICH DZIECI W DOLINIE SAKASZWILI W ZJEDNOCZONEJ MACEDONI

0

Zglos komentarz

G
greenhunter 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba do Ciebie też dotarła paczka od psa Kory

0

Zglos komentarz

J
jogo960 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie wiocha. tylko naiwnosc ludzka.

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Życie kto kombinuje ten żyje,kto ci**a daje się naciągać i nie ma nic proste. Tak jak ktoś niżej napisał z kontem vip na wiosze,gwiazdą na fotce itp. to jest w zasadzie nieodłączny element ludzkiego życie tak było i będzie.

0

Zglos komentarz

E
Ecstasy240 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak to sie mówi kto kombinuje ten żyje.

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
13 lat temu

Oni nie są wcale ogłupiani, oni już są po prostu naiwnymi id***ami a ktoś mądrzejszy o cwańszy na takich zarabia. Tak się żyje w rzeczywistości. Po prostu, nie jesteś ogarnięty , naiwny to każdy jak będzie miał okazję to zrobi Cie w chu*a. Proste? Proste!

0

Zglos komentarz

R
rokoloko 💩 JP 100%
13 lat temu

Dzieki Donaldowi można tak zarabiać :))) w amber gold

0

Zglos komentarz

R
RoaringBeast 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Uważajcie na wszelkie strony usiłujące wmówić Wam, że możecie systematycznie zarabiać grając w ruletkę "przetestowanym systemem tylko w podanych na stronie kasynach". Oprócz kasyna zarabia tylko właściciel takiej strony tłukący szmal za tzw. "poleconych" frajerów bez podstaw mate...

Uważajcie na wszelkie strony usiłujące wmówić Wam, że możecie systematycznie zarabiać grając w ruletkę "przetestowanym systemem tylko w podanych na stronie kasynach". Oprócz kasyna zarabia tylko właściciel takiej strony tłukący szmal za tzw. "poleconych" frajerów bez podstaw matematyki.

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

To żerowanie na ludzkiej biedzie i niewiedzy! Karać takich cwaniaków jak zwyrodnialców! Ale cóż-"Amber Gold" w majestacie prawa wydymała ludzi więc o czym mówić?

0

Zglos komentarz

G
gylygyly87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

www.oncam.tv/pl/pp/glownygylacz88 tam się szybciej zarabia

0

Zglos komentarz

M
majtek5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może agencję towarzyską prowadzi

0

Zglos komentarz

M
majtek5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może agencję towarzyską prowadzi

0

Zglos komentarz

A
adamasi76 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mnie ciekawi skąd biorą zdjęcia,bo tego Pana Jana F. to ja na badoo.pl kiedyś widziałam!

0

Zglos komentarz

A
Arain 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Znowu piramida argentyńska? Tym razem pod nazwą "szkolenie"?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

skoro są idioci którzy w coś takiego wierzą to dlaczego nie można ich wykorzystać?

0

Zglos komentarz

M
Marek321 💩 JP 100%
13 lat temu

To jest zapewne kurs na aktora w filmach porno, figo f*go, bara bara itp. 8 tysięcy to rozumiem dla stażysty przed wejściem w zawodowstwo. Kamera cyfrowa jak dekoder z reklamy za złotówkę.

0

Zglos komentarz

Reklama