Reklama
Pamiętaj! Nawet gdy myślisz, że jesteś sam...

Pamiętaj! Nawet gdy myślisz, że jesteś sam...

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
S
sedzia0000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

google maps

0

Zglos komentarz

R
raveninhell 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dla mnie to już przesada. Zero prywatności. Niedługo to w okna będą patrzeć, żeby kogoś przyłapać w intymnej sytuacji. Nie uważam, aby samochód był do tego odpowiednim miejscem, aczkolwiek czasem warto to po prostu przemilczeć, niż udostępniać całemu światu.

0

Zglos komentarz

Reklama